Is Tropical

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Luboš Andršt Group

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

24.01.201822.02.2018

Tony Buck -Solo /Australie/

Výhodný nákup

Punctum, Praha 3-Žižkov

25.01.2018

Jako předskokan vystoupí kapela Many Things.

Pozor! U této akce bude při platbě vstupenek platební kartou navýšena částka o poplatek za platební kartu (2,8% vč. DPH).

ZTP / P - VSTUPENKA VE STEJNÉ HODNOTĚ, DOPROVOD ZDARMA (vstupenka platná pro 2 osoby)

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nekonvenční britská čtyřka Is Tropical se vrací do Prahy

Praha, 14. ledna -- Indie electro-popová parta Is Tropical se v březnu vrací do Prahy. Procestovala půlku světa a teď po částech vydává své třetí album souhrnně nazvané Black Anything. Zážitky z pěti kontinentů na pěti vinylech. Tuhle skládanku dají dohromady už 31. března v Rock Café. Předprodej vstupenek bude zahájen v pátek 16. ledna v 10 hodin.

První skladby začali britští Is Tropical tvořit už v roce 2009. Krátce na to trojice složená z Dominica Apy, Garyho Barbera and Simona Milnera, podepsala smlouvu s legendárním francouzským labelem Kitsuné, u kterého vydala dvě studiová alba. Na jednom pódiu si zahráli s kapelami jako jsou Klaxons, Mystery Jets nebo The Big Pink a jeli na společné turné s Egyptian Hip Hop.

Po albech Native To a I’m leaving je jejich nejčerstvějším počinem připravovaná deska Black Anything. Na ní spolupracovali s Lukem Smithem (Foals, Depeche Mode). Světlo světa zatím spatřil pouze jeden díl z pěti, který nese název Crawl/On My Way a který se váže k cestám Severní Amerikou. Na zbylé části tohoto deseti trackového projektu si budeme muset nějaký ten čas počkat. Minimálně do Rock Café.

V poslední době zaznamenali Is Tropical dvě větší změny. Label Kitsuné vyměnili za americké nezávislé vydavatelství Axis Mundi a původně trojčlenná sestava se rozrostla o další členku, Kirstie Fleck, která s kapelou v minulosti nazpívala song Dancing Anymore.

Nenechte si ujít Is Tropical a jejich chytlavý a excentrický electro-pop a doražte 31. března do Rock Café.

Událost na FB: 
https://www.facebook.com/events/405710146264066/

Fotky a videa

Facebook