Oldřich Kaiser a Dáša Vokatá: Rock divokých koní

Oldřich Kaiser a Dáša Vokatá: Rock divokých koní

Změna termínu

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

Olda s Dášou vystoupí v Brně v náhradním termínu 30.5. a to s novým programem a novými energickými duety! Program už se nebude jmenovat Čekání na Magora, ačkoliv vzpomínka na Jirouse také v programu zazní.

UPOZORNĚNÍ!

Agentura Mersey s politováním oznamuje, že koncert Dáši Vokaté a Oldřicha Kaisera Čekání na Magora, který byl původně plánovaný na 21.3.2015 v klubu Mersey, se z důvodu onemocnění přesouvá. Nový termín koncertu je sobota 30.5.2015 v klubu Mersey od 20.00 hod.

V novém termínu kapela vystoupí s novým programem Rock divokých koní.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

MŮŽE JÍT TOHLE DOHROMADY?!

„komerční seladón, bavič a lev salónů

a

legendární písničkářka českého undergroundu, dlouholetá partnerka I. M. Jirouse“

–>>>

třeskuté propojení dvou rozdílných světů

na jednom podiu…

 

Oldřich Kaiser: Olda s kytarou, s elektrickými houslemi. rocker i bavič. jeho nezaměnitelný hlas v duetech s dášou rockersky válí
i něžně dojímá.

Dáša Vokatá: známá undergroundová zpěvačka s pohnutým osudem. kytara a písně psané srdcem.

 

O vystoupení

Z překvapivého spojení dvou jedinečných osobností vzniklo fungující duo, které dokáže při svých koncertech bavit diváky svou pulsující energií, citem a předávanou radostí.

Známý herec Oldřich Kaiser objevil ve spojení s Dášou Vokatou svůj rockerský potenciál, válí na elektrické housle, opřel se do kytarových strun a vyhledává další a další hudební nástroje. Společné živelné duety prokládá hereckými gagy a improvizacemi, kterými baví rozličné publikum. S respektem recituje básně Ivana Martina Jirouse zvaného Magora – bývalého životního partnera Dáši Vokaté.

Dáša Vokatá, známá písničkářka a básnířka, která je svým osudem pevně spjatá s českým undergroundem. Po svém pobytu v komunách v 70. letech a podpisu Charty 77 byla vyhoštěna do Rakouska. Po roce 1989 se částečně vrací do Čech a žije s básníkem I.M.Jirousem, Magorem. Často koncertuje, ať už sólově, ve dvojici s Magorem či za doprovodu dalších muzikantů. Po Magorově smrti (2011) se na čas stahuje do ústraní, až řízením osudu nachází uměleckou inspiraci v Oldřichu Kaiserovi, v jehož doprovodu se vrací na podia, vydává novou desku Dva divoký koně a vytváří novou nerozlučnou dvojici.

Společné album: Dva divoký koně (Guerilla Records, pokřtěno 8.2.2014 v Paláci Akropolis)

 

Z recenze Jiřího Peňáse nového CD Dva divoký koně pro Lidové noviny

... Dáša Vokatá zpívá s vervou rozjeté lokomotivy a s něhou březí medvědice, její údery do kytary jsou zvonivé a nehledané ...
... Jako významnou součást, ba dovršení undergroundové legendy pak lze vnímat účast herce Oldřicha Kaisera, který doplňuje zpěv Vokaté svým zdaleka ne špatným bručením a docela talentovaným vrzáním na housle. Jeho účast dokládá, jak rozličné jsou cesty a zákruty osudu. ...

Zdroj: http://www.lidovky.cz/dasa-vokata-zpiva-nezne-pisne-s-vervou-rozjete-lokomotivy-pat-/kultura.aspx?c=A140509_115640_ln_kultura_hep

Facebook