Lamuzgueule (FR)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Gaia Mesiah TeleporTour 2017

Přidaný koncert

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201722.11.2017

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201716.05.2018

Soutěž

Electro Swing Live
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Po úžasném říjnovém electroswingovém večeru s Alice Francis se do LMB chystá další parádní párty. Tentokrát s francouzským projektem Lamuzgueule, který vám představí show plnou swingu, electra a balkánských beatů. A to úplně poprvé v České republice. Jejich francouzské texty společně s anglickými perfektně doplňují muziku a tvoří parádní požitkářský mix starého a nového. Vintage zvuk saxofonu, dvou zpěvů, houslí, basy a kytary je mixován s nakažlivými elektronickými beaty a skládá dohromady vlastní originální styl, který vás zaručeně dostane do varu. Jako každá pořádná electroswingová kapela i Lamuzgueule se potkali se zakladatelem tohoto žánru Parov Stelarem, když spolu vystupovali v Itálii.

V roce 2014 vydali Lamuzgueule druhé studiové album Bada Boom Boom Swing a vydali se na dlouhé evropské turné, v rámci kterého dorazí i do Prahy.

Fotky a videa

Facebook