Lamuzgueule (FR)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

Soutěž

Electro Swing Live
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Po úžasném říjnovém electroswingovém večeru s Alice Francis se do LMB chystá další parádní párty. Tentokrát s francouzským projektem Lamuzgueule, který vám představí show plnou swingu, electra a balkánských beatů. A to úplně poprvé v České republice. Jejich francouzské texty společně s anglickými perfektně doplňují muziku a tvoří parádní požitkářský mix starého a nového. Vintage zvuk saxofonu, dvou zpěvů, houslí, basy a kytary je mixován s nakažlivými elektronickými beaty a skládá dohromady vlastní originální styl, který vás zaručeně dostane do varu. Jako každá pořádná electroswingová kapela i Lamuzgueule se potkali se zakladatelem tohoto žánru Parov Stelarem, když spolu vystupovali v Itálii.

V roce 2014 vydali Lamuzgueule druhé studiové album Bada Boom Boom Swing a vydali se na dlouhé evropské turné, v rámci kterého dorazí i do Prahy.

Fotky a videa

Facebook