Romain Virgo & Royal Flames (JAM)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

El Nino

Mersey Music Club, Brno

19.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Teprve čtyřiadvacetiletý Romain Virgo má nejen velký vokální rozsah, dynamickou flow a pozitivní texty, ale také skvělý cit pro kvalitní songy a výbornou pódiovou show. O jeho charisma raději ani nemluvě… Aktuálně s ním natáčí desku kultovní duo Sly & Robbie, do Prahy jej ale bude doprovázet Romainova vlastní jamajská kapela Unit Band.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Máte-li rádi reggae, určitě si nenechte ujít v únoru, který je mimochodem měsícem reggae, českou premiéru jednoho z nejvýraznějších mladých zpěváků současné Jamajky. Mnozí dokonce mluví o největším hlasu jeho generace. Teprve čtyřiadvacetiletý Romain Virgo má nejen velký vokální rozsah, dynamickou flow a pozitivní texty, ale také skvělý cit pro kvalitní songy a výbornou pódiovou show. O jeho charisma raději ani nemluvě… Aktuálně s ním natáčí desku kultovní duo Sly & Robbie, do Prahy jej ale bude doprovázet Romainova vlastní jamajská kapela Unit Band.

Romain v roce 2007 vyhrál jamajskou talentovou soutěž Digicel Rising Stars jako vůbec nejmladší zpěvák v historii. O dva roky později získal od jamajské asociace nahrávacích společností prestižní titul Entertainer of the Year. Je mladý, ale má za sebou už hodně práce pro nejrůznější producenty jako jsou Shane C. Brown nebo třeba Don Corleon. Tím hlavním mentorem mu ale je Donovan Germain z Penthouse Records, který je známý svým hodně dobrým čichem na talenty. Pomohl vystřelit na oběžnou dráhu mj. jména jako jsou Buju Banton, Wayne Wonder a mnoho dalších. Romain má do dnešního dne za sebou desítky skvělých singlů a dvě dlouhohrající alba. Ochutnávkou z třetí desky, na které teď spolupracuje s kultovním duem Sly & Robbie, jsme dostali pod vánoční stromeček zamilovaný singl Star across the Sky. Od českých reggae selektorů spíše asi častěji uslyšíte starší hity Who feels it knows it, Mi can´t sleep nebo I know better. Doporučujeme ale k poslechu i další skvělé hity, jako jsou I am rich in Love, Dem a coward, Stay with Me nebo třeba Soul Provider. A nezapomeňte si potom pustit ani parádní duety Don´t worry about dem s Konshensem, Reggae Revival s Protojem nebo Broken Heart s Busy Signalem.

Zkrátka a dobře – tohle bude Top-A-Di-Top reggae / lover´s rock koncert naprosto srovnatelný třeba s kvalitou toho, co u nás předvedl v září Tarrus Riley. Berte to jako vitamínovou infuzi a kompenzaci místního nedostatku zimního sluníčka.

Fotky a videa

Facebook