Nebe & Jelen

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

20.01.201827.01.2018

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

KAPELY NEBE & JELEN PŘIPRAVUJÍ SPOLEČNÉ JARNÍ TURNÉ PLNÉ HUDEBNÍCH PŘEKVAPENÍ
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

KAPELY NEBE & JELEN PŘIPRAVUJÍ SPOLEČNÉ JARNÍ TURNÉ PLNÉ HUDEBNÍCH PŘEKVAPENÍ  

Aktuální objevy české hudební scény  – kapely Nebe a Jelen - poslední dobou potvrzují, že kvalitní česká hudba, působivé texty a silné melodie mají stále pevné místo na hudebním poli. Nebe a Jelen své síly nyní spojili a na jaře 2015 vyjedou na společné klubové turné.

V 11 městech ČR budou mít posluchači skvělou příležitost zažít live vystoupení kapel, které spojuje hudba plná energie a emocí, silné melodie, české texty "o něčem“ skvělé interpretace a zkušenosti z hudebních festivalů a koncertů.

Hity jako „Vteřina“, „Než se rozední“, „Padáky“, „Magdaléna“, „Co bylo dál?“, „Jelen“ a další singly, které už znáte z rádiového éteru, rozhodně chybět nebudou!

„S klukama z Nebe jsme se potkávali v létě v šatnách na fesťácích, vždycky to byla sranda a někde tam vzniknul nápad na společnou tour. Všichni máme hroznou radost z toho, že se to nakonec fakt povedlo zorganizovat a už se nemůžeme dočkat, až sedneme do dodávky, zajamujem si na pódiu a uvidíme se s fanouškama, bude to parádní mejdan,“ těší se Jindra Polák, frontman kapely Jelen.

„Pro nás bude šňůra po klubech zkouška ohněm. Hrajeme spolu už 10 let, máme za sebou dvě desky a zkušenosti z velkých i malých pódií a jsme zvědaví, kolik na nás přijde lidí. Naše kulaté narozeniny nemůžeme oslavit lépe, než s našimi fanoušky a po boku partičky Jelen, která je nám velmi blízká. V době, kdy koncerty vyprodává jen hrstka českých a slovenských interpretů, jsme moc vděční za to, že můžeme tuto šňůru jet, za což chceme moc poděkovat našemu labelu Universal Music a všem dalším partnerům, kteří nám k tomu pomohli,“ říká Petr Harazin, frontman kapely Nebe.

Speciálním hostem celé tour bude talentovaná písničkářka Kateřina Marie Tichá.

 

NEBE BIO

Výrazný objev české hudební scény, kapela Nebe, vydala koncem května svoji druhou studiovou desku „Než se rozední“, kterou avizoval stejnojmenný úspěšný hit. Ten se stejně jako průlomový hit „Vteřina“ zařadil na přední příčky v českém éteru. Jejich svěží sound, působivé texty a stále přesvědčivější vystoupení oslovují čím dál více fanoušků, což svědčí o tom, že se kapela vydala správným směrem, a z nebe na zem asi jen tak nespadne. Dle všech ukazatelů havířovská pětice už teď potvrzuje, že se nejedná o žádnou rychlokvašku, ale že se tu rodí potencionální následník rodu našich domácích poprockových veličin (Chinaski, No Name, Kryštof, Mandrage), se kterým nutno počítat 

http://www.skupinanebe.cz/

https://www.facebook.com/skupinanebe

 

JELEN BIO

Sympatická akustická kapela, která se v době „vítězství techniky nad člověkem“ vrací k samotným kořenům hudby. Nejedná se ale o klasický český folk, ale sympatickou kombinaci popu, poezie a lidovosti. Tedy vše, co klasickému českému posluchači imponuje. Hudba plná energie a emocí, jejichž základem je vždy silná melodie, texty „o něčem“ a skvělá interpretace oslovuje čím dál tím víc fanoušků a posluchačů. Debutové album „Světlo ve tmě“, které vydala kapela v květnu letošního roku, uspělo u kritiky i u fanoušků a Jeleni na něj navázali svojí první koncertní sezónou během níž vystoupili na více než 70 festivalech a samostatných koncertech. Což je na první rok působení na hudební scéně více než skvělý začátek a už dnes se dá kapela považovat za Objev roku (ostatně to potvrzuje i nominace v anketě Český Slavík). Krom toho se během letošní zimy představují jako host Divokýho Billa na jejich podzimním turné. Po úspěšných skladbách „Tančíme spolu“ a „Magdaléna“ přišli Jeleni se třetím singlem „Co bylo dál?“, na který si přizvali nejslavnější slovenskou zpěvačku Janu Kirschner. Stačí opravdu jen jeden poslech a nespoutané energii Jelenů zcela podlehnete.

http://www.jelenmusic.cz/

https://www.facebook.com/jelenmusic

Fotky a videa

Facebook