Mudhoney special guest: White Hills support: Barton Carroll

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

MUDHONEY, strůjci tzv. velké seattleské rock’n’rollové revoluce z přelomu 80. a 90. let, vynálezci původního grunge-rocku a nejrespektovanější kapela svého žánru jsou zpět na turné a vracejí se po dvou letech do Česka!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

MUDHONEY [SUB POP / Seattle, USA]

special guest: WHITE HILLS [Thrill Jockey / New York, USA]

support: Barton Carroll [Seattle, USA]

MUDHONEY, strůjci tzv. velké seattleské rock’n’rollové revoluce z přelomu 80. a 90. let, vynálezci původního grunge-rocku a nejrespektovanější kapela svého žánru jsou zpět na turné a vracejí se po dvou letech do Česka!

Ve světě MUDHONEY bylo v těch uplynulých dvou letech opět celkem rušno: S velkým úspěchem planetu oběhl celovečerní filmový dokument o Mudhoney I’m Now!, jenž mapuje celou jejich dráhu od prapočátků až do současnosti a vyšla také skvěle zpracovaná autorizovaná knižní biografie The Sound and the Fury from Seattle. Na žádost svého obdivovatele Jacka Whitea (White Stripes, Dead Weather ad.) MUDHONEY nahráli v jeho nashvillském studiu vynikající živý záznam, jenž vzápětí vyšel na Whiteově labelu Third Man Records. Jiný zajímavý živák MUDHONEY zprodukovalo kapele legendární rádio KEXP v domovském Seattlu - proč neudělat koncert rovnou na špici proslulé dominanty tothoto města, na střeše slavné Space Needle, že?

MUDHONEY také stihli revitalizovat comeback praotců drsného seattleského soundu The Sonics, s nimiž odehráli limitovanou sérii koncertů, a spolu se spřátelenými Pearl Jam, se kterými kdysi tvořili jednu kapelu (Green River), absolvovali společné severoamerické turné, jímž se svorně rozhodli vylepšit finanční situaci svého kamaráda, muzikanta Toma Price (Gas Huffer, The Monkeywrench), jenž dlouho trpí nevyléčitelnou Parkinsonovou chorobou…

A více než hlasitě se také už mluví o novém připravovaném albu - zda ale vyjde v dohledné době, toť vždy rébus! Ať tak či tak, MUDHONEY jsou zkrátka pořád v laufu, pořád je to baví (a proto oni pořád baví nás), pořád určují krok a hlavně jsou zpět on the road!

MUDHONEY vystoupí ve středu 13. května v pražském Lucerna Music Baru společně s newyorskou trojicí WHITE HILLS (Thrill Jockey Records, kterou znáte například z posledního filmu Jima Jarmusche Přežijí jen milenci). Večer otevře sólové vystoupení zástupce nejmladší seattleské generace Bartona Carrolla.

Fotky a videa

Facebook