Mydy Rabycad

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Les Triaboliques /UK/

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

Výhodný nákup

Cena: Vstupné se bude postupně zvyšovat

Ideální dárek k Vánocům pro hudební nadšence: Vstupenka na březnový křest nového alba Glamtronic kapely Mydy Rabycad
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Mydy Rabycad zakrátko nastupují do studia a všem přátelům houpavých groovů a tvrdých elektronických beatů připravili možnost pořídit sobě či blízkým a přátelům pod stromeček dárek, se kterým se pak mohou od Štědrého dne těšit další tři měsíce, aniž by se okoukal: Vstupenky na brněnský a pražský křest nového alba Glamtronic. Brno přivítá kapelu ve čtvrtek 19. Března 2015 v Kabinetu múz a Prahu roztančí o týden později ve čtvrtek 26. března 2015 v Lucerna Music Baru. S Mydy Rabycad se na pódiu objeví zajímaví hosté a podpoří je renomovaný rakouský DJ a producent Troy Savoy (který patří do crew Etage Noire, sdružené kolem Parova Stelara) a průkopník českého electroswingu DJ Mackie Messer. „Už teď se těšíme jak do studia, tak na březnové křty, kde se to chystáme pořádně rozjet,“ zve zpěvačka Žofie Dařbujánová a pánský trojlístek kvarteta dodává: „Můžete se těšit na sound kapely, který je pro nás signifikantní a zároveň přinese spoustu nového. Můžeme říci, že Glamtronic je správné označení toho, co na desce uslyšíte.“ Mydy Rabycad také úspěšně expandují do zahraničí. Petr Blažek, který je s kapelou již od vydání prvního alba a zajišťuje kapele management a zvuk dodává: „Díky spolupráci s několika renomovanými agenturami se letos vydáme na cesty po evropských klubových a festivalových podiích a možná zamíříme i mimo náš kontinent. Na domácí fanoušky určitě nezanevřeme, jen budeme doma k vidění a slyšení méně, než v uplynulých letech. Ale s o to větší chutí tu budeme hrát, což si posluchači budou moci poslechnout na obou křtech v Brně a Praze.“

A příjemným vánočním překvapením je již nyní fakt, že dokonce roku 2014 budou vstupenky v předprodejích za nižší  cenu.

Koncerty kapely Mydy Rabycad, spojené se křtem nového alba Glamtronic proběhnou v brněnském Kabinetu múz ve čtvrtek 19. března 2015 a v pražském Lucerna Music Baru 26. března 2015 vždy od 21.00 hodin.

 

Facebook