Walk Choc Ice: Anniversary Keep Smiling

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Les Triaboliques /UK/

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

Walk Choc Ice po zcela vyprodaném říjnovém koncertu v rodném Kostelci nad Orlicí “přidávají” další vzpomínkový koncert, který bude zcela jedinečný a nebude se opakovat!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Tohle bude parádní večer. Jistě jste nezapomněli na jedenáct let existence divoké crossoverové skupiny Walk Choc Ice. Kapela z východočeského Kostelce nad Orlicí vtrhla na scénu v roce 1992 a v následujících letech se zařadila po bok tehdy tak silných klubových pojmů, jakými byly skupiny Support Lesbiens, Kurtizány z 25. Avenue nebo Jolly Joker And The Plastic Beatles Of The Universe. Během své kariéry předskakovali např. Mucky Pup, Rage Against The Machine nebo Waltari. Walk Choc Ice existovali do roku 2003, kdy se rozpadli a každý muzikant šel za svým dalším hudebním životem. Zpěvák Honza Křížek skončil například v sestavě znovuobnovené rockové legendy Blue Effect, po boku fenomenálního kytaristy Radima Hladíka.

Walk Choc Ice po zcela vyprodaném říjnovém koncertu v rodném Kostelci nad Orlicí “přidávají” další vzpomínkový koncert, který bude zcela jedinečný a nebude se opakovat!

Fotky a videa

Facebook