18+ (US)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Luboš Andršt Group

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

24.01.2018

Tony Buck -Solo /Australie/

Výhodný nákup

Punctum, Praha 3-Žižkov

25.01.2018

18+ jsou původně anonymní duo "ona" a "on" z jižní Kalifornie.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

18+ jsou původně anonymní duo "ona" a "on" z jižní Kalifornie. Poslední tři roky vydávali r'n'b nasáklé elektronické mixtapy, pod vlajku Litvy(!) se účastnili Benátského bienále s videoklipem o žirafách, na sklonku roku 2014 vydali debutovou desku "Trust" a navzdory temnotě, kterou se rádi zahalují mají našlápnuto k světlým zítřkům. Tři měsíce po předskakování Simian Mobile Disco se 18+ vrací do MeetFactory na sólový koncert v rámci prvního regulérního evropského turné.

twitter.com/18plus18plus

Fotky a videa

Facebook