Touch and Go (UK)

Touch and Go (UK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

25.01.201827.01.2018

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude postupně zvyšovat

Po pěti letech se vrací do Paláce Akropolis britská jazz-popová skupina Touch and Go!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jejich zatím jediný koncert v Praze se vyprodal během 14ti dnů. Pokud jste tehdy nesehnali lístek, pak máte konečně další šanci.

Po pěti letech se do Paláce Akropolis vrací britský jazz-popový ansámbl Touch and Go, který se proslavil na konci devadesátých let šlágrem Would You? Spíše než kapela jednoho hitu je ale projekt dvorního skladatele BBC Davida Lowea považovaný za klasiky v míchání elektronických beatů a jazzových samplů a dnes také jako předchůdce aktuální electro-swingové vlny. Jeho protagonisté – zpěvačka Vanessa Lancaster a trumpetista James Lynch dorazí do Prahy 14. ledna s kapelou představit své nové album That´s It.

Touch And Go – Would you go to bed with me?

Facebook