Puts Marie (CH)

Puts Marie (CH)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Latin Wave

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

16.01.2018

Les Triaboliques /UK/

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

17.01.2018

Uvádí RACHOT Production
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Puts Marie (Švýcarsko), Basement Bar, Francouzská 76

V rámci cyklu Other music 2015

Androgynní rock ze stejné švýcarské líhně jako Young Gods, Erik Truffaz či Anna Aaron.

Skupina pochází z líhně, která nabízí výkvět švýcarské scény - umělce jako Young Gods, Erik Truffaz, Sophie Hunger či Anna Aaron. Styl pětice Puts Marie ale není snadné definovat, jejich hudba šokuje tím, že překračuje stylové hranice ve chvíli, kdy to nejméně čekáte. Kritika definuje jejich hudbu jako "rašple a cukr", provokativně popové melodie se prolínají se syrovými kytarovými mezihrami a vytvářejí dramatické kontrasty. Repertoár i stylizace Puts Marie navíc provokuje kontroverzními tituly jako Pornstar či Masoch. V širším kontextu tak skupina navazuje na tradici androgynního rocku a umělce jako jsou David Bowie, Boy George či Prince.

Navzdory lehce skandálnímu podtextu ale Puts Marie vzbudili respekt i u relativně konzervativního švýcarského establishmentu, když roku 2014 jako vůbec první hudební skupina získali Kulturní cenu ve svém domovském městě Biel. Zdejší umělecká scéna je svojí otevřeností a liberálností srovnatelná s Amsterdamem či Barcelonou. Městem Biel prochází hranice mezi francouzskou a německou jazykovou zónou, kosmopolitní umělecký život tu prosperuje i díky tomu, že Biel je metropolí švýcarského hodinářského průmyslu.

Puts Marie se vracejí na scénu po delší odmlce, kdy se členové věnovali sólovým projektům, účinkovali na Broadwayi, a v tajnosti připravovali nový repertoár.

 

Oficiální stránky: http://www.putsmarie.com

Pořadatel: http://www.rachot.cz

Fotky a videa

Facebook