Femme en Fourrure /FI + Synkro DJ set /UK

Femme en Fourrure /FI + Synkro DJ set /UK

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Phil Rudd Band a hosté

Výhodný nákup

Alfa, Plzeň

22.05.2018

FESTIVAL SPECTACULARE
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Chlad přichází ze severu a na Festival Spectaculare ho přiveze finské elektronické duo Femme En Fourrure. Producent Juuso Malin a zpěvačka Sandra Tervonen excelují v mrazivém minimalistickém dark popu, který navazuje na tvorbu The Knife a Fever Ray. Na večeru v Crossu se představí také veterán dubstepové scény Synkro z Manchesteru, který skládá temné, náladové a vždy přísně originální beaty, které čerpají inspiraci od jazzu po techno.

Femme En Fourrure (neboli francouzsky „žena v srsti“) byl původně jednočlenný projekt helsinského producenta Jusso Malina působícího od roku 2008 na místní techno scéně. Teprve o rok později s příchodem zpěvačky Sandry Tervonen se Femme En Fourrure začali posouvat od klubové funkcionality k ambicióznějším písničkovým formám. Snivé feministické monology na hraně zpěvu a mluveného slova pomohli Femme En Fourrure vydělit se ze zástupu tanečních projektů, ledově chladné elektronické beaty ale samozřejmě pořád tvoří kostru jejich skladeb. Jinak to není ani na jejich dlouhohrajícím debutu 36–26–36, který vyšel vloni na značce Convex Industries spravované beatovým vizionářem Jonem Convexem (Instra:mental, Kid Drama). Na skvěle přijatou desku navázali letos Femme En Fourrure hypnotickým EPčkem The Beach, které minimalistický zvuk debutu obohacuje velkorysejším použitím efektu reverb, jenž dodává jejich hudbě zvláštní psychedelickou náladu.

Na časy, kdy dubstep býval spirituální undergroundovou hudbou a ne stadionovým fenoménem, bude v Crossu vzpomínat manchesterský producent Synkro, jehož atmosférické beatové spletence evokují Buriala i inteligentní drum'n'bass z devadesátých let. Vydával desky na Exit Records, Brownswood nebo R&S a remixoval Model500 či Snow Patrol a jeho doménou jsou vinylové singly a EPčka, kterých za posledních sedm let vydal kolem čtyřiceti na labelech jako Exit Music či Apollo. Mezi jeho podporovatele patří třeba Giles Peterson nebo Prefuse 73 či ASC, s nímž Synkro vloni vysoce ceněné vydal EPčko Machine Love.

Fotky a videa

Facebook