Knarsetand (NL), The Spankers, Ille

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

25.01.201827.01.2018

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Jednodenní festival Woman’s Voice je především oslavou ženského hlasu ve světě hudby. Akce, která proběhne 29. 11.2014 navazuje na projekt s názvem „Mezinárodní víkend žen“, který již několik let představuje českému publiku kapely a muzikanty s důrazem na ženský element.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jednodenní festival Women’s Voice Fest nabídne mezinárodní přehlídku ženského hlasu

Tří kapely a tři jedinečné ženské hlasy představí festival Women’s Voice Fest.

V klubu Podnik v pražských Holešovicích vystoupí během večera kapela Knarsetand z Holandska a Spankers a Ille z České republiky.

Festival se koná v rámci pravidelného koncertního seriálu Mezinárodní víkend žen a proběhne 29.listopadu.

Jednodenní festival Woman’s Voice je především oslavou ženského hlasu ve světě hudby. Akce, která proběhne 29. listopadu v pražském klubu Podnik, navazuje na projekt s názvem „Mezinárodní víkend žen“, který již několik let představuje českému publiku kapely a muzikanty s důrazem na ženský element. Letos se tak během jednoho večera na jednom pódiu představí tři unikátní kapely, které spojují skvělé a charismatické zpěvačky. Miou Amadée za Knarsetand, Elén Berešová za Spankers a Olga Königová z Ille povedou v sobotu večer své kapely do boje o přízeň fanoušků.

Hlavní hvězdou večera je žánrově pestrá holandská kapela Knarsetand. Ta ve své muzice kombinuje řadu hudebních stylů, které všechny pojí tanec a energie. Během jejich vystoupení se můžete těšit na písně v rytmu ska, reggae, drum and bass, balkánu, latiny, nebo dub stepu. Desetičlenná kapela zaplavuje své posluchače neutuchající energií.  „Naše koncerty se podobají jízdě na horské dráze, ze které nechcete a nemůžete vystoupit, dokud nedozní poslední tóny“, popisuje atmosféru koncertů zpěvačka Miou Amadée. Hlavním nositelem inspirace a hudebních myšlenek je člen kapely, producent, básník a raper Martijn Holtslag. Holtstag je v Holandsku považován za jeden z největší hudebních telentů posledních let.

Spankers, v čele se zpěvačkou Elén Berešovou, je v současnosti jednou
z nejvýraznějších kapel české urban music. S obrovskou energií kombinuje ska, reggae, funky, rock i rap a vytváří styl, kterému říká off-beat pop. Debutové album Boom! Bang! Pow! You Know..., se umístilo na 2. místě v rámci žánrových cen Anděl 2010 a singl Superman bodoval v žebříčcích televizních i rádiových hitparád.

Indie popoví Ille se zpěvačkou a klavíristkou Olgou Königovou (Obří Broskev), zaznamenali v posledních 2 letech obrovské uznání ze strany odborné veřejnosti a nemenší zájem fanoušků.  Debutové album skupiny  s názvem Ve tvý skříni slavilo velký úspěch na všech frontách. Deska, která vyšla na sklonku léta, vedla v žebříčcích hned několika hitparád – například v žebříčku prodejnosti na Supraphoneoline, v hitparádě IFPI, či byla dokonce několik týdnů druhou nejprodávanější deskou na iTunes. Současně toho roku téměř opanovala žánrové nominace cen Anděl. Dnes již se nedá hovořit o novém projektu členů jiných kapel. Ille je již výrazným hráčem na české hudební scéně, který má respekt u kritiků, muzikantů i široké veřejnosti.

V nově otevřeném kulturním prostoru Podnik nás v sobotu 29. listopadu čeká nejen přehlídka ženského hlasu, ale i vystoupení tří znamenitých a kritikou velmi ceněných kapel, spousta energie a tance.

Fotky a videa

Facebook