Úplně rovný banán

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kaleo (Island)

Změna místa konání

Lucerna - Velký sál, Praha

21.11.2017

Battle Beast

Hudební klub Nová Chmelnice, Praha

21.11.2017

První veřejné vystoupení legendární brněnské hudební formace ÚPLNĚ ROVNÝ BANÁN po osmi letech!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Úplně Rovný Banán (Ú.R.B.) je multižánrová kapela s moderním zvukem a nápaditým přístupem k hudbě jako fenoménu, na němž jsou založeny estrády typu Ein Kessel Buntes nebo rockové festivaly Woodstock či Rock For People. Tahle kapela vznikla v lednu 1997 na ose hudebních uskupení Slepá kolej, Franklin a Národní hornický dechový orchestr Májovák. Ú.R.B. se hodí do programu všech estrád, ve kterých by jinak mohl scházet prvotřídní česko-moravský funk mající kořeny ve vyzrálém rock-popu, jemně a umně namíchaném s vlivy romale čavale. Koncerty Ú.R.B. hýří nadčasovými texty a dechberoucími převleky. Banáni se nebojí vstupovat na velká pódia, rádi se však se svými fanoušky potěší i v útulných menších prostorách. Úplně Rovný Banán – to jsou Petr Mikšovič, David Uličník, Daniel Kyzlink, Jan Politzer, Ondřej Hála, Daniel Schwarz a Jindřich Finda. (Ex: Radovan Hlavinka, Lukáš Hanzel, Adam Havelka, Martin Vyhlídal, Vladan Ronner, Jordan Dabov, Vilém Spilka, Vlastimil Trllo, Michal Janíček, Jiří Blažek, klávesák Robert a Iveta Bartošová)

 

Video: https://www.youtube.com/playlist?list=PLAD6414B35FAB2C1F

Fotky a videa

Facebook