Úplně rovný banán

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Les Triaboliques /UK/

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

První veřejné vystoupení legendární brněnské hudební formace ÚPLNĚ ROVNÝ BANÁN po osmi letech!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Úplně Rovný Banán (Ú.R.B.) je multižánrová kapela s moderním zvukem a nápaditým přístupem k hudbě jako fenoménu, na němž jsou založeny estrády typu Ein Kessel Buntes nebo rockové festivaly Woodstock či Rock For People. Tahle kapela vznikla v lednu 1997 na ose hudebních uskupení Slepá kolej, Franklin a Národní hornický dechový orchestr Májovák. Ú.R.B. se hodí do programu všech estrád, ve kterých by jinak mohl scházet prvotřídní česko-moravský funk mající kořeny ve vyzrálém rock-popu, jemně a umně namíchaném s vlivy romale čavale. Koncerty Ú.R.B. hýří nadčasovými texty a dechberoucími převleky. Banáni se nebojí vstupovat na velká pódia, rádi se však se svými fanoušky potěší i v útulných menších prostorách. Úplně Rovný Banán – to jsou Petr Mikšovič, David Uličník, Daniel Kyzlink, Jan Politzer, Ondřej Hála, Daniel Schwarz a Jindřich Finda. (Ex: Radovan Hlavinka, Lukáš Hanzel, Adam Havelka, Martin Vyhlídal, Vladan Ronner, Jordan Dabov, Vilém Spilka, Vlastimil Trllo, Michal Janíček, Jiří Blažek, klávesák Robert a Iveta Bartošová)

 

Video: https://www.youtube.com/playlist?list=PLAD6414B35FAB2C1F

Fotky a videa

Facebook