Priessnitz

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

El Nino

Mersey Music Club, Brno

19.01.2018

Fleret

host: Franc Alpa

Masters of Rock Café, Zlín

19.01.2018

Uplynulo deset let od vydání posledního alba jesenické skupiny Priessnitz. Od té doby fanoušci netrpělivě čekali na nové písničky, a až tento podzim se konečně dočkali.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Uplynulo deset let od vydání posledního alba jesenické skupiny Priessnitz. Od té doby fanoušci netrpělivě čekali na nové písničky, a až tento podzim se konečně dočkali. Nová deska s názvem Beztíže vyšla v říjnu u vydavatelství Supraphon a Priessnitz ji naživo představí v rámci prosincových koncertů. Mlhu z Jeseníků dovezou i do pražské Akropole.

Facebook