Vasilův rubáš - křest singlu Maliny

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Les Triaboliques /UK/

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

Kapela Vasilův Rubáš pokřtí svůj nový singl "Maliny". Už třetím rokem tato dvojice pořádá svůj velký koncert s malým symfoňákem, obohacený o nepředvídatelné divadelní výstupy.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

VASILŮV RUBÁŠ, křest singlu Maliny

2/12 19:30 130/180

Kapela Vasilův Rubáš pokřtí svůj nový singl "Maliny".

Už třetím rokem tato dvojice pořádá svůj velký koncert s malým symfoňákem, obohacený o nepředvídatelné divadelní výstupy.

Dvojici na pódiu doplní další dva obvykle neviditelní členové seskupení, kteří nejen divadlem obohatí večírek. Malý symfoňák, jak kapela familierně častuje spřátelené muzikanty, doplní zvuk tak, aby se přiblížil skutečné hudbě. Zkušenosti s energickou dvojicí napovídají, že hudba a"šou" ruku v ruce donutí diváky odcházet ze křtu ruku v ruce a se širokým úsměvem na tváři.

Písnička Maliny je speciální už jen tím, že je na pět dob, čehož si většina posluchačů při pokoušení se o tanec naštěstí ani nevšimne. Navíc obsahuje pasáž, která zní jako příjemný čaj o páté na festivalu CzechTek, doprovázený dusotem blížících se příslušníků Policie ČR.

Facebook