Tichá opera: Stabat Mater

Tichá opera: Stabat Mater

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

Tichá opera: Stabat Mater Tradice, současnost – krása, ošklivost.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Tichá opera: Stabat Mater Tradice, současnost – krása, ošklivost.

Pod režijním vedením Radima Vizváryho vzniká projekt na pomezí žánru OPERY a NOVÉHO CIRKUSU. Nové pojednání duchovního díla Stabat Mater, které tradičně představuje témata lásky, mateřství, nesmrtelnosti a silné víry, je propojeno s elektronickou hudbou mAtouše Hekely a s žánrovými disciplínami nového cirkusu. Toto propojení nabízí jiné souvislosti k různým i zdánlivě dalekým asociacím, které mohou otevírat nové myšlenkové a emoční horizonty duchovního dramatického díla. Libreto, hudební nastudování a dirigentka: Valentina Shuklina

Režie a dramaturgie: Radim Vizváry Elektronická hudba: Matouš Hekela Zpěv: Lucie Prokopová, Irina Rurac, Zuzana Šejtková, Vacláv Cíkanek, Ivo Michl Hraje: Komorní orchestr Tiché Opery, Dj Matouš Hekela Performeři: Jonáš Janků, Marek Menšík a další

Facebook