Archive

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Tough 3

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

Luboš Andršt Group

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

24.01.2018

Jiholondýnská kapela Archive oznámila podrobnosti o svém novém albu ‘Restriction’ a o mamutím evropském turné ‘Restriction 2015’.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Jiholondýnská kapela Archive oznámila podrobnosti o svém novém albu ‘Restriction’ a o mamutím evropském turné ‘Restriction 2015’.

Nové album následuje filmový projekt skupiny s názvem ‘Axiom’ , který vyšel letos a sklidil skvělý kritický ohlas - ‘Axiom’ byl vybrán na filmový festival Sundance v dubnu 2014 a v živém provedení zazněl na vyprodaném londýnském koncertě v Roundhouse a na jazzovém festivalu v Montreux.

Nové album ‘Restriction’ produkoval dlouholetý spolupracovník skupiny Jerome Devoise a Archive a album celosvětově vyjde 12. ledna 2015 na jejich labelu Dangervisit via [PIAS].

V rozhovoru o nové desce spoluzakladatel Archive Darius Keeler řekl “Naším cílem bylo natočit album s dvanácti jednotlivými a samostatnými skladbami, které všechny přicházejí z jednoho místa, ale jsou zároveň hudebně rozmanité a jedinečné.”
“Jedna z věcí, které na Archive miluji, je to, jak se dokážeme měnit a vyvíjet s každou novou deskou a jak bereme naše fanoušky na tuhle cestu. ‘Restriction’ je další část téhle cesty a já se už nemohu dočkat, až se o ni podělím s lidmi, kteří jsou pro nás nejdůležitější.”

První ochutnávka z alba ‘Restriction’ přichází ve formě tří singlů ‘Black And Blue’, ‘Kid Corner’ a ‘Feel It’, přičemž všechny tři vycházejí současně dnes (pondělí 20.října). Keeler o tomto počinu říká: “Chtěli jsme udělat desku, kde by byla každá skladba stejně silná. Myslím, že se nám to podařilo, a proto se nechceme soustředit na jeden jediný “singl”. Nejlepší by bylo vydat každou písničku jednotlivě a vydání tří současně umožní posluchačům udělat si o celém albu lepší představu.”
“A take to není pro Archive ůplně typické, což má určitě své kouzlo!”

Videoklipy všech tří skladeb je možné zhlédnout na webových stránkách kapely.

Fanoušci si mohou singly stáhnout nebo si album předobjednat a tak získají všechny tři singly najednou z iTunes.

Během roku 2015 vyjedou Archive na turné po Británii a Evropě s jeho první částí, která odstartuje v Amsterdamu 20.února.

Turné ‘Restriction 2015’ bude největší a nejambicióznější živou produkcí skupiny v její historii a v rámci každého koncertu budou mít návštěvníci možnost vidět film Axiom, který bude před vystoupením promítán.

Darius: “Koncertní provedení je pro Archive velice důležité, snažíme se každé turné udělat jedinečné a zvláštní, myslím, že tentokrát bude laťka hodně vysoko, už se nemůžu dočkat, až fanouškům předvedeme novou show!”

Na novou show Archive se mohou těšit i čeští fanoušci 18.března v pražském Lucerna Music Baru.

Fotky a videa

Facebook