Sklenik + Peter Pan Complex + Crapfruit

Sklenik + Peter Pan Complex + Crapfruit

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

El Nino

Mersey Music Club, Brno

19.01.2018

Pražská indie-popová trojice SKLENIK vydala nedávno své druhé album nazvané CHAMPAGNE CORK POP se zahraničními hosty.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

SKLENIK je indie popová kapela z Prahy, kterou tvoří trojice bratranců Kleníkových, ovšem původně ji Jan Kleník a Bóřa Kleník založili jako duo. Oba bratranci byli v 90. letech u toho, když se definoval zvuk českého popu a taneční elektronické hudby – Jan jako zakládající člen proslulých Ohm Square, Bóřa jako člen dnes již kultovních Liquid Harmony. A elektronické je i jejich první album Blatce Masters, které vydali v roce 2007. V roce 2012 se SKLENIK rozrůstá o třetího člena, kterým je Bóřův bratr, konceptuální umělec Štěpán Kleník. V listopadu 2013 pak vychází druhé album s mnohoznačným názvem Champagne Cork Pop, kde se elektronika spojila s tradičními nástroji. SKLENIK okouzlují suverénním zvukem a křehkými popovými melodiemi, které jsou dostatečně přístupné a poslouchatelné, aby vám ihned zalezly pod kůži, ale přitom jsou inteligentní a nadčasové. Okamžitě po vydání alba Champagne Cork Pop se strhla lavina pozitivních ohlasů u odborné veřejnosti i DJ’s předních nezávislých rádií. Původně čistě studiový rodinný projekt se po vydání druhé desky pustil i do živých vystoupení. A to spolu se zajímavými hudebními hosty, kromě jiných se švédským bubeníkem Johanem Svenssonem, který hrál na turné s Britney Spears, nebo s vynikající anglickou zpěvačkou Charlie One.

Počátky kapely PETER PAN COMPLEX se datují kolem léta 2007, kdy Jordan Haj (zpěv, kytara) a Givinar Kříž (sólová kytara, klavír) vytvořili akustický projekt Fateful Revolution. V roce 2010 se ke kapele přidali další muzikanti a pod producentskou taktovkou Borise Carloffa natočili EP UNHOLY. Další studiový počin, singl Wokfskin, vznikl v roce 2013 a produkoval jej Angličan Michael Rendall. Nahrávka předznamenala celkový posun ve zvuku kapely a odstartovala přípravy na debutovou desku. Na ní si Peter Pan Complex opět přizvali stejného producenta a díky vybrané částce ze serveru HitHit.cz se mohli na jaře 2014 pustit do její realizace. Připravovaná deska vyjde v roce 2015 na labelu Warner Music.

Kapela CRAPFRUIT vznikla v roce 2012, sestava kapely se ustálila na podzim roku 2013 ve složení: Martin Bosák (bicí, zpěv), Daniel Tikal (zpěv, kytara, klávesy), Matěj Tikal (kytara, zpěv) a Jan Zábský (baskytara, zpěv). Počátkem roku 2014 nastal zlom v existenci kapely, kdy došlo k nahrání alba „miniEP“, v rámci něhož vyšel debutový singl From The New World (produkce Filip Gemroth), který byl později nasazen na rádiu Expres FM jako novinka týdne a nasměroval kapelu do vod moderního popu. Kapela odehrála několik koncertů, mj. na festivalech Majáles 2014 a JamRock. Crapfruit vystupuje též s akustickými koncerty. V současné době kapela pracuje na své první desce, kterou opět přivede na svět producent Filip Gemroth. Nová deska vyjde počátkem roku 2015.

Videa: Sklenik https://www.youtube.com/watch?v=9HVnOOtbcOU

Peter Pan Complex http://youtu.be/-uRB7rofuAc

Fotky a videa

Facebook