Pískomil se vrací

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Tough 3

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

Luboš Andršt Group

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

24.01.2018

Kapela pro děti a rodiče PÍSKOMIL SE VRACÍ dokončí stejně jako vloni svou nabitou šňůru velkým předvánočním koncertem v Lucerna Music Baru.

Jednotné vstupné pro děti i dospělé, děti do 2 let zdarma.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

PÍSKOMIL SE VRACÍ 

Kapela pro děti a rodiče PÍSKOMIL SE VRACÍ dokončí stejně jako vloni svou nabitou šňůru velkým předvánočním koncertem v Lucerna Music Baru. Dopřejte svým dětem zážitek dovádivé koncertní show v jednom z nejlepších hudebních klubů v Praze! Benefitem místa koncertu v těsném dosahu metra A a tramvajového spojení je velké kulaté podium, na které se vejde spousta děti a PÍSKOMIL už blaží po společném crazy dovádění!
Nebude chybět ani projekce a soutěže o skvělé a hodnotné dárky. 
PÍSKOMIL představí průřez oběma alby s lehkým akcentem na nejnovější nahrávku „Buďte první komu se to líbí!“, která vyšla před prázdninami.

Fotky a videa

Facebook