Crew Night: Davová psychóza, host: Angry Brigade

Crew Night: Davová psychóza, host: Angry Brigade

zrušeno

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

Představí se DAVOVÁ PSYCHÓZA, která je na scéně už 27 let, od svého vzniku v roce 1987 stihla vydat čtyři řadová alba
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Představí se DAVOVÁ PSYCHÓZA, která je na scéně už 27 let, od svého vzniku v roce 1987 stihla vydat čtyři řadová alba – Antropofóbia (1991), Svet žaluje (1992), Kríza vedomia (1998) a Nakŕmte prežratých (2004), jeden split 7´´ Zeměžluč + Davová psychóza (2001), jedno DVD Davová psychóza 1988 – 2003 (2004) a jedno live CD Gretaest shit live (2008). Skupina hraje ve složení Jano Kassa – zpěv, Marcel Duchoň – kytara, Rasťo Gore – basa a Tibor „Cibi“ Adamec – bicí.

Zpěvák Jano Kassa žije dlouhá léta v Austrálii a na Slovensko se vrací jen kvůli kapele, průměrně tak jednou za rok za rok a půl. Letos dorazí koncem října, aby v listopadu a prosinci odehrál s kapelou sérii klubových koncertů po Slovensku a České republice.

Jako support zahrají pražští Angry Brigade (hardcore-punx).

Facebook