Crew Night: Davová psychóza, host: Angry Brigade

Crew Night: Davová psychóza, host: Angry Brigade

zrušeno

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Freestylers Live (UK)

Lucerna Music Bar, Praha

19.10.2017

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

19.10.201716.05.2018

Představí se DAVOVÁ PSYCHÓZA, která je na scéně už 27 let, od svého vzniku v roce 1987 stihla vydat čtyři řadová alba
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Představí se DAVOVÁ PSYCHÓZA, která je na scéně už 27 let, od svého vzniku v roce 1987 stihla vydat čtyři řadová alba – Antropofóbia (1991), Svet žaluje (1992), Kríza vedomia (1998) a Nakŕmte prežratých (2004), jeden split 7´´ Zeměžluč + Davová psychóza (2001), jedno DVD Davová psychóza 1988 – 2003 (2004) a jedno live CD Gretaest shit live (2008). Skupina hraje ve složení Jano Kassa – zpěv, Marcel Duchoň – kytara, Rasťo Gore – basa a Tibor „Cibi“ Adamec – bicí.

Zpěvák Jano Kassa žije dlouhá léta v Austrálii a na Slovensko se vrací jen kvůli kapele, průměrně tak jednou za rok za rok a půl. Letos dorazí koncem října, aby v listopadu a prosinci odehrál s kapelou sérii klubových koncertů po Slovensku a České republice.

Jako support zahrají pražští Angry Brigade (hardcore-punx).

Facebook