Black River Bluesman & Bad Mood Hudson (FI) + Skinny Joe Line

Black River Bluesman & Bad Mood Hudson (FI) + Skinny Joe Line

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Progresivní kotlíkáři Skinny Joe Line. Hudebně se pohybují na pomezí jazzu, worldmusic a folku. Nebojí se ve svém akustickém repertoáru využívat smyčky, efekty a třeba i mobilní telefon. Kapela vydala letos v září své první CD s unikátním dřevěným obalem, který dělá z desky skutečný čundrácký artefakt.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Progresivní kotlíkáři Skinny Joe Line

Skinny Joe Line je pražské instrumentální duo: Filip Černý (kytara, alektronika) a Marian Petržela (bicí). Hudebně se pohybují na pomezí jazzu, worldmusic a folku. Nebojí se ve svém akustickém repertoáru využívat smyčky, efekty a třeba i mobilní telefon. Kapela vydala letos v září své první CD s unikátním dřevěným obalem, který dělá z desky skutečný čundrácký artefakt. Tuto limitovanou edici vyrábí ručně kytarista a výtvarník Filip Černý za pomoci motorové pily, kladiva, hřebíků, kůže. Deska je k dostání v prodejnách Polí5.

Black River Bluesman & Bad Mood Hudson

Facebook