Black River Bluesman & Bad Mood Hudson (FI) + Skinny Joe Line

Black River Bluesman & Bad Mood Hudson (FI) + Skinny Joe Line

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Freestylers Live (UK)

Lucerna Music Bar, Praha

19.10.2017

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

19.10.201716.05.2018

Progresivní kotlíkáři Skinny Joe Line. Hudebně se pohybují na pomezí jazzu, worldmusic a folku. Nebojí se ve svém akustickém repertoáru využívat smyčky, efekty a třeba i mobilní telefon. Kapela vydala letos v září své první CD s unikátním dřevěným obalem, který dělá z desky skutečný čundrácký artefakt.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Progresivní kotlíkáři Skinny Joe Line

Skinny Joe Line je pražské instrumentální duo: Filip Černý (kytara, alektronika) a Marian Petržela (bicí). Hudebně se pohybují na pomezí jazzu, worldmusic a folku. Nebojí se ve svém akustickém repertoáru využívat smyčky, efekty a třeba i mobilní telefon. Kapela vydala letos v září své první CD s unikátním dřevěným obalem, který dělá z desky skutečný čundrácký artefakt. Tuto limitovanou edici vyrábí ručně kytarista a výtvarník Filip Černý za pomoci motorové pily, kladiva, hřebíků, kůže. Deska je k dostání v prodejnách Polí5.

Black River Bluesman & Bad Mood Hudson

Facebook