HM… narozeniny, support: Kořeni

HM… narozeniny, support: Kořeni

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Les Triaboliques /UK/

Výhodný nákup

Palác Akropolis, Praha 3

17.01.2018

Limited Edition

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

17.01.2018

slaví 20. narozeniny! Zazní i nejstarší pozapomenuté písničky, chlapci promítnou dosud nezveřejněný dokument z prvního křtu v roce 2000 a jako hosty přizvou i své dávné spoluhráče.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

slaví 20. narozeniny! Zazní i nejstarší pozapomenuté písničky, chlapci promítnou dosud nezveřejněný dokument z prvního křtu v roce 2000 a jako hosty přizvou i své dávné spoluhráče. Předkapelou koncertu bude kapela Kořeni, která zahraje kořenové písně členů Hm..., neboli písně zásadního vlivu.

Facebook