Zebra Katz (US)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

El Nino

Mersey Music Club, Brno

19.01.2018

Tak a je to ... po necelém roce se queer-rapová hvězda první velikosti Ojay Morgan alias Zebra Katz vrací na podium MeetFactory.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Tak a je to ... po necelém roce se queer-rapová hvězda první velikosti Ojay Morgan alias Zebra Katz vrací na podium MeetFactory. Zebra Katz vyrazil z undergroundové obskurnosti na světová podia oklikou přes módni mola - Rick Owens si jej vybral jako soundtrack pro svojí přehlídku na pařížském Fashion Weeku, a pak už to jelo - mixtapy Champagne a Drklng, singly a klipy k "1 Bad Bitch", "Tear the House Up", "Last Name Katz", letos zatím poslední "You Tell Em" ... Po jeho loňské mši se už teď třeseme v kolenou. Ima Read ...

Facebook