Skyline

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

Skyline se po šesti letech vrátí na pódium ROXY 

Pozor změna: Původně: open 20:00      Nově: open 19:00

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Skyline se po šesti letech vrátí na pódium ROXY 

"Ale skutečným vrcholem festivalu byli Skyline. Hurá, peklo zmrzlo a dočkal jsem se toho, že i tuzemská kapela se dokáže vyrovnat těm zahraničním a v lecčem být i lepší. Jak jsem si minulý rok málem stříkl do textilu z The Qemists, stejné nadšení ve mě letos vyvolali Skyline. Byl to nezapomenutelný zážitek vyvolávající až slzy dojetí, jedno z nejlepších vystoupení, co jsem na Rock for Churchill kdy viděl a slyšel. Bezchybný výkon, skvělý zvuk, radost. V místě a čase, ideální konstelace hvězd, vzájemná chemie mezi kapelou a diváky, vše fungovalo na víc než sto procent. " – FullMoon, 31.8.2014
 
Takovéto nadšení letos budili Skyline nejen svým vystoupením na Rock for Churchill, ale téměř všude, kam se svoji rozparáděnou a čím dál tím sehranější show dorazili. Skyline se nyní vrací do klubů a jedním ze zbývajících letošních koncertů bude tradiční předvánoční mejdan, který se tentokrát uskuteční 11.prosince v pražském klubu Roxy. Bude to jejich největší letošní sólo koncert a zároveň poslední pražský klubový koncert na delší dobu. Dalším bude až křest nové desky, která je naplánovaná na příští rok, ale konkrétnější termín je zatím ve hvězdách.
 
„Roxy bývala domovskou scénou Skyline a tak se těšíme, že si tam po letech opět zahrajeme. Naposledy jsme v Roxy hráli v roce 2008,“ říkají Skyline. Tento koncert bude také završením éry posledních dvou let, kdy Skyline žili deskou Fairytapes. „Poslední deska hodně nás hodně nakopla a baví i naše fanoušky. Všechno kolem Fairytapes tak nějak zaklaplo dohromady a koncert v Roxy bude oslava tohoto skvělého období,“ vysvětluje kapela. K tomu samozřejmě nabušená vizuální show, jak je u Skyline zvykem. Kromě koncertu je v plánu i afterparty s Hiffi & Jacob a dalšími hosty.
 
Skyline za sebou v tomto roce mají skvělou festivalou sezónu, čtyři klipy k desce Fairytapes a letos začali také intenzivně pracovat na novém albu. Na podrobnosti k chystané desce je zatím brzo, podle kapely se zatím ví jen to, že by měla zvukově a "ideově" navázat na Fairytapes a že její vydání je naplánováno na rok 2015.
 
Do té doby si fanoušci musí počkat. A užít si Skyline živě, dokud to jde. 11.prosince v Roxy to rozhodně bude stát za to!

Facebook