Top Dream Company

Top Dream Company

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

24.11.201716.05.2018

Pokud chcete zažít jedinečnou nefalšovanou říjnovou party, plnou funky & soulových rytmů a nejen to, doražte na 10. narozeniny v podání chlapíků z TOP DREAM COMPANY.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Pokud chcete zažít jedinečnou nefalšovanou říjnovou party, plnou funky & soulových rytmů a nejen to, doražte na 10. narozeniny v podání chlapíků z TOP DREAM COMPANY. Kapela již diktuje 10 let svůj groove a v plné síle s nimi vystoupí bývalí členové, kteří touto nadupanou mašinou prošli. Marta Balážová, Vojta Dyk, Alphonse Llupi a mnoho dalších zajisté obohatí povedený večer v podání nové originální show této pražské formace .

Fotky a videa

Facebook