Dividlo Jiřího Stivína

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

24.11.201716.05.2018

Hudební revue, zpěvy, kecy, baroko i jazz. Divadelní vystoupení Jiřího Stivína je zaměřeno na prezentaci hudby, ať už jde o hudbu divadelní, filmovou, lidovou, ale i o vlastní skladby a improvizace na předem připravených základech.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hudební revue, zpěvy, kecy, baroko i jazz

za (filmové) účasti známých osobností (např. B. Polívky, Z. Stivínové, J. Wericha, V. Buriana, J. Suchého, M. Labudy, M. Lasicy, J. Satinskeho, K. Kryla…)

Divadelní vystoupení Jiřího Stivína je zaměřeno na prezentaci hudby, ať už jde o hudbu divadelní, filmovou, lidovou, ale i o vlastní skladby a improvizace na předem připravených základech.

Tvořivý přístup J. Stivína k hudebnímu materiálu v nejednom ohledu překračuje obecně zažité představy o jazzu a zároveň boří hranice mezi jednotlivými hudebními žánry.

Koncert boří jakékoli hranice – ptáte se, dostanete odpověď, máte chuť hrát, hrajete, máte chuť tancovat, tančíte. Koncert je přizpůsobený divadelnímu prostředí. Scéna je tvořena jako malý obývací pokoj, kde může divák posedět či si i zaimprovizovat s Jiřím Stivínem. Scénář představení není nikdy jistý a vždycky to dopadne jinak. Vystoupení doplňuje projekce plná různých klipů a speciálních hostů.

Facebook