Calm Season

Calm Season

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kaleo (Island)

Změna místa konání

Lucerna - Velký sál, Praha

21.11.2017

Battle Beast

Hudební klub Nová Chmelnice, Praha

21.11.2017

Pražské akustické duo Calm Season přichází po dvou letech s novou deskou.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Pražské akustické duo Calm Season přichází po dvou letech s novou deskou. Ačkoliv je toto album jejich druhé, dalo by se říct, že je něčím debutové – všechny skladby, které obsahuje, jsou v češtině. Produkce se ujal opět Lukáš Chromek a obal desky vytvořili úžasní Tomski&Polanski. Symboly se, stejně jako předchozí album, snaží lidem co nejvíce přiblížit a ve velmi intimním projevu předat co nejvíce emocí a nálady. A v tom je právě ten největší skok – české texty pomohli dodat skladbám větší autenticitu a opravdovost.

Deska vychází 28.10.2014 a její křest proběhne ten stejný den v Paláci Akropolis.

Facebook