Narozeninový koncert: General Lee

Narozeninový koncert: General Lee

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

25.01.201827.01.2018

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

 Po delším odpočinku se kapela General Lee spolu se svými fanoušky rozhodla oslavit výročí svého založení před 25 lety.  Pořádná porce jižanského rocku, která bude zároveň oslavou kulatých jubileí všech zakládajících členů, se na vás chystá 24. září 2014 v pražském Lucerna Music baru.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Narozeninový koncert kapely GENERAL LEE

 Po delším odpočinku se kapela General Lee spolu se svými fanoušky rozhodla oslavit výročí svého založení před 25 lety.

   Pořádná porce jižanského rocku, která bude zároveň oslavou kulatých jubileí všech zakládajících členů, se na vás chystá 24. září 2014 v pražském Lucerna Music baru.

Kapela vznikla v říjnu roku 1989 a stala se jednou ze tří nejvýraznějších průkopnických kapel jižanského rocku u nás spolu s kapelami Pumpa a Žlutý pes. Zahrála si také jako support rockové legendy Uriah Heep.

   Koncert budou doprovázet kapely The Cell a Blue Rocket. Akce má několik překvapení a hostů. Mimo jiných vystoupí i bývalí členové – Michal Pelant (kytarista Koller bandu) nebo Omar Khaouaj (kytarista kapely Zuzany Navarové - Koa).

Celý večer bude provázet fotografická dokumentace historie kapely.

Fotky a videa

Facebook