Kygo

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Gaia Mesiah TeleporTour 2017

Přidaný koncert

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201722.11.2017

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201716.05.2018

Z chladného a deštivého města Bergen v Norsku přiveze do Roxy své hravé a sluncem nasáté melodie dvaadvacetiletý producent a DJ Kygo. Proslavil se hlavně svými remixy oblíbených interpretů, mezi něž patří například Diplo nebo Chris Martin z kapely Coldplay.

Tyto ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek .

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Z chladného a deštivého města Bergen v Norsku přiveze do Roxy své hravé a sluncem nasáté melodie dvaadvacetiletý producent a DJ Kygo. Proslavil se hlavně svými remixy oblíbených interpretů, mezi něž patří například Diplo nebo Chris Martin z kapely Coldplay. Remix, který Kygo vytvořil na jednu z písní Eda Sheerana, I See Fire, nasbíral na Soudcloudu už více jak 12 mil. přehrání a Kygo se v současnosti těší velkému zájmu z řad mnoha dalších interpretů.

Od roku 2009, kdy Kygo začal tvořit hudbu, se postupně hudebně vypracovával, experimentoval s různými syntezátory a efekty, až se dostal ke zvuku, který je pro něj dnes typický a kterému někteří jeho fanoušci přezdívají “tropical house.”

Jako speciální host vystoupí teprve dvacetiletá vycházející hvězda Thomas Jack, hudebník, jehož track “Final Speech” dobyl žebříčky HypeMachine a jehož remixy skladeb Little Talks od Of Monsters And Men a Teenage Crime od Adriana Luxe byly hojně diskutované v hudebních sférách. A je toho mnohem více! Zkrátka talent, o kterém ještě určitě uslyšíme.

Nenechte si ujít šanci dostat se zase na chvíli do letní nálady a zapomenout na podzimní splíny a starosti!

Fotky a videa

Facebook