Pozdní lítost a Bílá nemoc

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Gaia Mesiah TeleporTour 2017

Přidaný koncert

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201722.11.2017

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201716.05.2018

Společný koncert pražských rockových matadorů.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Společný koncert pražských rockových matadorů.

BÍLÁ NEMOC

vznikla v devadesátých letech na kořenech úspěšné folkové kapely Bonsai (dvojnásobný vítěz festivalu Porta). Původně folkové písně  zpočátku zazněly v tvrdším folk-rockovém podání. Postupně se ale tvář skupiny vyhranila. Zcela původní tvorba Bílé Nemoci zahrnuje big-beatové vypalovačky i nosné rockové balady. Členové skupiny se inspirují písněmi Boba Dylana, Marsyas, Dire Straits atd. Texty přispívají  Ivan Hlas, Michal Bureš a Milan Princ.

sestava:

Zdeněk Hříbal zpěv, Ivan Němec basa, Milan Martínek kytary zpěv, Petr Krejčí bicí, Jirka Tvrdík kytara, Vladimír Borysh Secký saxofon.

POZDNÍ LÍTOST

byla založena v roce 1991 a hraje ve složení sólová kytara, basa + zpěv, bicí, rytmická kytara + zpěv. Původně hrála kapela převážně vlastní repertoár, s nímž v roce 1993 na klání kapel "Marlboro Rock in"  postoupila do semifinále. Postupně byl ale vlastní repertoár nahrazován převzatými kousky, jelikož – jak říkají členové skupiny – „ti Dylanové a Springsteenové vymýšlejí lepší písně než my“. A dodávají: „též postupně byl několikrát nahrazen bubeník a posléze nás pro nezájem o další dění opustil i původní kytarista - oba nynější členové hráli v četných jiných hudebních tělesech. A to i Hanspaulských! V současném složení hraje Pozdní lítost asi od 2006 a prý dobře. Prý...“

Facebook