Mime Fest: Red Bastard

Mime Fest: Red Bastard

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Andy C All Weekend

Roxy, Praha 1

Oh Wonder

host: James Harries

Roxy, Praha 1

19.11.2017

Pětihvězdičkové recenze, vyprodaná divadla, vystoupení po celém světě – to je Red Bastard!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

RED BASTARD (USA)

Pětihvězdičkové recenze, vyprodaná divadla, vystoupení po celém světě – to je Red Bastard!

Světoznámý klaun přijíždí poprvé do České republiky. A těšte se! Zažijte vynikající zrůdnost, řezavý humor i zlomyslnou improvizaci. Cokoliv se může stát, neboť Red Bastard láká diváky do syrové konverzace, provokace, pasti nebo světa odměn. Jeho osobní projev si klade jeden cíl – existenciální dotaz „Kdo si sakra myslíte, že jste?“.

Eric Davis (Red Bastard)

Eric Davis ztvárnil roli Allena Smithee ve hře Iris v Cirque Du Soleil. V roce 2010 vyhrál cenu Zlatý nos za klauna roku (Golden Nose for Clown of the Year) a stal se finalistou v soutěži NY Comedy Festival’s Andy Kaufman Award. Je zakladatelem a jeden z vůdčích osobností New Yorského divadelního festivalu klaunů. Za zmínku určitě stojí i slavné představení v Cirque du Soleil, Quidam a jeho rozvojový workshop v Cirque du Soleil, Kooza, pod vedením Tony-winner David Shiner, Ovo a Iris. Davis je vítězným oceněným režisérem a spoluautorem The Bouffon Glass Menajoree a Kill Me Loudly: A Clown Noir. V roli Red Bastarda vystupuje od roku 2003 a již přes 15 let také praktikuje nebo vyučuje improvizaci a Lecoqovu metodu.

Představení je v anglickém jazyce na úrovni mírně pokročilé.

Majitelé vstupenky na představení Red Bastard (22.10. 20:00) si mohou po jejím předložení zakoupit vstupenku na následné představení Antitwords na Malé scéně (22.10. 21:00) za zvýhodněnou cenu 50,– Kč. Kapacita Malé scény je omezena. Akce platí pouze na pokladně Paláce Akropolis.

Facebook