Mime Fest: Michael Trautman

Mime Fest: Michael Trautman

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Kaleo (Island)

Změna místa konání

Lucerna - Velký sál, Praha

21.11.2017

Battle Beast

Hudební klub Nová Chmelnice, Praha

21.11.2017

Michael Trautman patří mezi přední a jedny z mála uznávané varietní umělce na světě. Představuje klauna nového kabaretu.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

MICHAEL TRAUTMAN (USA/PORTLAND): KING PONG’S PING PONG RODEO

Michael Trautman patří mezi přední a jedny z mála uznávané varietní umělce na světě. Představuje klauna nového kabaretu. Na svém kontě má mnoho ocenění, vystupoval na prestižních scénách a festivalech po celém světě (USA, Kanada, Japonsko, Jižní Korea, Čína, Francie, Itálie, Německo, Řecko, Švýcarsko a Střední a Jižní Amerika). Do České republiky přijíždí vůbec poprvé. Domácímu publiku představí svou nejnovější a jedinečnou komediální one-man show KING'S PONG PING PONG RODEO.

V tomto představení Michael Trautman uplatňuje své výjimečné dovednosti a talent. Jako ping-pongový šampión posunul ping-pongový míček na umělecké medium vyobrazující nevídané situace a nápady. Přesto Michael Trautman říká: “Existuje mnoho dalších možností, které jsem prozkoumal s plastovým míčkem, ale ty ještě nejsou vhodné pro spotřebu veřejnosti.“

Představení je v anglickém jazyce na úrovni mírně pokročilé.

Facebook