The Excitements

The Excitements

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Wolf Alice

Support: Places

Roxy, Praha 1

16.01.2018

Latin Wave

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

16.01.2018

Cena: 350 Kč (stání), 380 Kč (sezení)

(v rámci cyklu Respect Plus 2014) HOT HOT HOT RHYTHM & SOUL Funk Dynamite from Barcelona. Renomovaný časopis Rolling Stone píše: Excitements, to není jen kapela, ale atomová bomba! Vánočního večírku se dále ujmou DJ Martin Mikuláš & Mr. Ultrafino a jejich Funkopolis. Uvádí RACHOT Production

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

HOT HOT HOT RHYTHM & SOUL, Funk Dynamite from Barcelona & Rachot Xmas party 

V čele The Excitements, nového objevu kosmopolitní Barcelony, stojí  fenomenální zpěvačka černé pleti Koko-Jean Davis, označovaná za novou Janis Joplin. Narodila se v Mosambiku a studovala v USA kde - podobně jako Aretha Franklin - prošla tou nejlepší hudební školou, zpěvem v kostele. Vstřebala blues, rock, i jazz, skupina získala během dvou úspěšných turné nadšené recenze v Anglii. Kritika ocenila jak zpěvačku, která vyniká i v pomalých baladách, tak i výbušnou pódiovou show, připomínající Tinu Turner za mlada. Excitements natočili dvě alba souběžně vydaná na vinylu, nahrávkám dodal patřičný říz producent Mike Mariconda, veteránská postava newyorského garážového rocku (Raunch Hand, A-Bones).

Renomovaný časopis Rolling Stone píše: Excitements, to není jen kapela, ale atomová bomba!

Vánočního večírku se dále ujmou DJ Martin Mikuláš & Mr. Ultrafino a jejich Funkopolis.

Fotky a videa

Facebook