Aurelio

Aurelio

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Sunrise Avenue (Fin)

Palác Akropolis, Praha 3

24.11.2017

Jazz revue

Jazzboat, Praha

24.11.201726.12.2017

Výhodný nákup

Cena: 200 Kč (stání), 250 Kč (sezení). Od 13.9. : 250 Kč (stání), 300 Kč (sezení)

Garifunové, tajní příbuzní Rastafariánů.Po loňském úspěšném koncertě The Garifuna Collective, přesně po roce přijíždí do Prahy další představitel Garifunů - Aurelio z Hondurasu. Uvádí RACHOT Production

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

AURELIO (HONDURAS)

(v rámci cyklu Respect Plus)

Garifunové, tajní příbuzní Rastafariánů.Po loňském úspěšném koncertě The Garifuna Collective, přesně po roce přijíždí do Prahy další představitel Garifunů - Aurelio z Hondurasu.

Hudba karibských Garifunů je podobným objevem jakým bylo před 40 lety jamajské reggae: kombinuje uhrančivý rytmus se společenským poselstvím. Příběh tohoto etnika ale zní jak dobrodružný román. Před 250 lety ztroskotala v Karibském moři otrokářská loď plující z Nigerie. Afričané se zachránili, smísili se s Karibskými Indiány a navzdory kolonizátorům si uchovali svobodu. Jejich potomci žijí v Guatemale, Hondurasu a Belize, kde propojili rytmy své tradiční kultury s kytarami a vytvořili styly paranda a punta. Roku 2001 jejich kulturu zapsalo UNESCO na seznam Nehmotného dědictví. Dnes už nežijící hudebník a producent Andy Palacio získal Cenu veletrhu Womex, po jeho smrti se stal největší osobností žánru zpěvák Aurelio Martinez z Hondurasu. Jeho album Laru Beya se stalo mezníkem v historii world music - hudbu, která se praktikovala v izolaci od bílého publika v uzavřených kmenových komunitách, posunul Martinez do mezinárodního kontextu. Album natáčel zčásti v Dakaru za účasti největšího afrického zpěváka Youssou N'Doura. Na podzim vydává Aurelio Martinez nové album, které pokřtí na pražském koncertě.

Fotky a videa

Facebook