Tarrus Riley & Blak Soil Band (JAM)

Tarrus Riley & Blak Soil Band (JAM)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Leprous (NOR) + Agent Fresco (IS)

Rock Café, Praha

20.11.2017

Adam Tvrdý Crossover

Jazzboat, Praha

20.11.201718.12.2017

TOP-A-DI-TOP
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

České publikum se dočká druhé šance vidět a slyšet na vlastní uši jeden z největších hlasů jamajského reggae nového milénia. Tarrus Riley je nejen velkou superstar tohoto žánru, ale také velký inovátor, který v sobě snoubí talent, pracovitost, charisma, skvělé texty a jedinečnou práci s hlasem. Stačí si poslechnout libovolnou písničku z některého z jeho čtyř dosud vydaných alb a dáte nám za pravdu, že tady se opravdu vyplatí zbystřit. Svými texty dokonale popisuje hry babylonského systému, seznamuje posluchače s kořeny afro-americké diaspory a zároveň ukazuje učení Rastafariho jako zdravou životní filozofii pro 21. století. Začátkem února 2014 vydal nové album Love Situation, které je věnováno odkazu rock steady. Tarrus Riley přijede do Prahy za doprovodu Deana Frasera a své kapely Blak Soil Band.

Fotky a videa

Facebook