Crocodiles (US)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Julius Baroš Quartet

Jazzboat, Praha

18.11.201702.12.2017

Diuanne Greenleaf feat. Marcel Flemr Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.11.2017

V pondělí 27. října 2014 se Crocodiles vrací do Prahy aby ukázali zač je toho kotel.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Californští Crocodiles, jmenovitě Brandon Welchez a Charles Rowell zběsile hrabe do strun už od roku 2008. Oba zakladatelé plus další dva postupně přicházivší členové ve své tvorbě přísahají na rozvazbený zvuk devadesátkových ikon The Jesus & Mary Chain, o čemž se můžeme přesvědčit na všech čtyřech dosud vydaných albech. Poslední Crimes Of Passion vyšla loni a představuje Crocodiles v zatím nejsilnější formě. Na pozici hostů se albem promenáduje elita v čele s Cat Power a Gregg Foreman z Delta 72. Produkci si na svá bedra naložil Sune Rose Wagner z žánrově spřízněných The Raveonettes. V pondělí 27. října se Crocodiles vrací do Prahy aby ukázali zač je toho kotel.

Pořadatel: http://meetfactory.cz

Facebook