Extempore - 40 let

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Leprous (NOR) + Agent Fresco (IS)

Rock Café, Praha

20.11.2017

Adam Tvrdý Crossover

Jazzboat, Praha

20.11.201718.12.2017

Letos uplyne 40 let od prvního rockového koncertu kapely, která byla v mnoha směrech průkopnická a pro podstatnou část publika i muzikantských souputníků a následovníků kultovní.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Letos uplyne 40 let od prvního rockového koncertu kapely, která byla v mnoha směrech průkopnická a pro podstatnou část publika i muzikantských souputníků a následovníků kultovní. Legenda české rockové alternativy Extempore složila od roku 1974 mnoho rockových operet. Účinkovala na pražských Jazzových dnech 1975-1980. Po roce 1990 obnovila svoji činnost. V Akropoli zahraje část pořadu "Pohřeb funebráka", celou "Milou čtyř viselců" a část "Velkoměsta" M. Chadimy. Vystoupí většina zakládajících a významných členů Extempore: J.J.Neduha, Jiří Hradec, Jerry Tomášek,Slávek Simon, Bharata Rajnošek, M. Chadima, Lesik Hajdovský a další. Večer zahájí pan Karel Srp (Jazzová sekce). K výročí vyjdou tři nová CD.

Fotky a videa

Facebook