How To Dress Well

How To Dress Well

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Julius Baroš Quartet

Jazzboat, Praha

18.11.201702.12.2017

Diuanne Greenleaf feat. Marcel Flemr Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.11.2017

Projekt How To Dress Well se představí ve Futurum Music Baru. How to Dress Well je umělecké jméno Američana Toma Krella
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Projekt How To Dress Well se představí ve Futurum Music Baru

How to Dress Well je umělecké jméno Američana Toma Krella narozeného v roce 1984.

Krell začal šířit v roce 2009 svá EP online. Jeho debutové album Love Remains vyšlo v roce 2010 na labelu Lefse v USA a na labelu Tri Angle v Evropě a Asii. Na stránkách Pitchfork Media získalo vysoké ocenění 8.7 a označení "Best New Music". Stereogum How To Dress Well ocenil jako jednu ze "40 nejlepších kapel roku 2010". Spin  dal albu osm hvězd z deseti a charakterizoval jej jako "stejně tak meditativní jako asociativní... se zlomky vzpomínek na Shai nebo TLC."

Love Remains v podstatě tvořila jeho nejlepší raná EP. Díky úspěchu desky Love Remains Krell podepisuje smlouvu s Weird World Records, firmou pod Domino Records.

Krell spolupracoval s Active Child, Forest Swords, Shlohmo a Jacques Greenem a nahrál své verze písniček od lidí jako R. Kelly, Elite Gymnastics, Xiu Xiu a Janet Jackson.

Po EP Just Once z roku 2011 se Krell vrátil v roce 2012 s albem Total Loss. To opět získává na serveru Pitchfork nálepku  "Best New Music"  a je popisováno jako " dílo břitkého a devastujícího umění". Album se na stejném serveru dostává mezi padesát nejlepších desek roku 2012.

Total Loss vyšlo v USA na Acéphale Records a celosvětově na Weird World Records.

V dubnu 2014 Krell vydává singl "Repeat Pleasure" ze svého nového alba "What Is This Heart?", které vyšlo v červnu a opět je na Pitchforku oceněno jako "Best New Music" s vysokým hodnocením 8.8. 19.listopadu pak project How To Dress Well zahraje živě v pražském Futurum Music Baru.

Více info:

www.whatisthisheart.com

www.facebook.com/howtodresswellmusic

www.futurum.musicbar.cz

www.facebook.com/futurum

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Facebook