XIII. století, host Inkubus Sukkubus /UK/

XIII. století, host Inkubus Sukkubus /UK/

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

Gothic rocková formace XIII. století si ke svému vystoupení pozvala britskou legendu Inkubus Sukkubus.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

XIII. století, host: Inkubus Sukkubus /UK/

Gothic rocková formace XIII. století si ke svému vystoupení pozvala britskou legendu Inkubus Sukkubus.

Jihlavská gothic rocková legenda XIII. století koncertuje v našem hlavním městě pouze jednou ročně. Loňský koncert v Paláci Akropolis po boku slovutných Skeletal Family se setkal s obrovským ohlasem a tak i letos pro vás chystáme opravdovou lahůdku. V sobotu 13. září můžete navštívit společný koncert XIII. století a britské kapely Inkubus Sukkubus.

Dvojici Candia Ridley a Tony McKormack zná gotický svět již pětadvacet let pod názvem Inkubuj Sukkubus. Tato kapela mezi ostatními britskými gothicrockovými kapelami vždycky tak trochu vyčnívala notnou dávkou „pohanskosti“ v hudbě i textech, která spolu s Candiiným vábivým vokálem dodávala deskám i koncertům příchuť něčeho mystického, neotřelého. Je nám ctí, že se kapela vůbec poprvé naživo představí i v Čechách a přijede sem oslavit své čtvrtstoletí na scéně.

Fotky a videa

Facebook