Dobet Gnahoré

Dobet Gnahoré

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

Tough 3

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

23.01.2018

Cena: 330 Kč (stání), 380 Kč (sezení)

Charismatická zpěvačka a tanečnice a její neodolatelná směs afrických stylů. Uvádí RACHOT Production

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Pondělí 15.9. Dobet Gnahoré (Pobřeží Slonoviny)

(v rámci cyklu Respect Plus 2014) 

Charismatická zpěvačka a tanečnice a její neodolatelná směs afrických stylů.

 Africké styly od kamerunského bikoutsi po konžskou rumbu, od high-life z Ghany po ziglibiti z Pobřeží slonoviny, její vlasti. Její otec, Boni Gnahoré, vedl bubnovou sekci ansámblu Ki-Yi Mbock Company, který je mezinárodně renomovaným pilířem afrického divadla i tance. Zatímco z evropského pohledu nejúspěšnější umělci Afriky se orientují na evropské publikum za cenu kompromisů, Dobet Gnahoré zůstává - přesto že žije v Marseille - zakotvena svojí tvorbou pevně na mateřském kontinentě. Vedle repertoáru ve své mateřštině zpívá a komponuje v několika dalších afrických jazycích a udržuje si obdivuhodně těsný kontakt s místní kulturou.
 Roku 2006 zpěvačka získala cenu BBC World Music jako nejlepší nový umělec, roku 2010 byla vybrána do programu prestižního festivalu a veletrhu Womex. Získala Grammy společně s kolegyní jménem India.Arie za singl Pearls.
 V roce 2011 téměř vyprodala pražskou Akropoli a se svou kapelou předvedla strhující výkon, oslavu nádherného intenzivního hlasu a tance.

Fotky a videa

Facebook