Anna Aaron +The Animen

Anna Aaron +The Animen

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

Batushka + Schammasch + Trepaneringsritualen

Futurum Music Bar, Praha 5

23.01.2018

Cena: 330 Kč (stání), 380 Kč (sezení)

Ve svých 28 letech fascinuje Anna Aaron nejen talentem, ale i temnými, neúprosnými emocemi, předávanými bez mrknutí brvou s hypnotickým doprovodem klavíru. Anna Aaron působí jako chybějící článek mezi Nico, Patti Smith a Diamandou Galas. Uvádí RACHOT Production.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Anna Aaron + The Animen (Švýcarsko)

(v rámci cyklu Other Music 2014)

Další z úspěšné švýcarské líhně, z niž pochází písničkářka světového renomé Sophie Hunger. Anně Aaron budou na pražském koncertu předskakovat The Animen z Ženevy.

 Ve svých 28 letech fascinuje Anna Aaron nejen talentem, ale i temnými, neúprosnými emocemi, předávanými bez mrknutí brvou s hypnotickým doprovodem klavíru. Anna Aaron působí jako chybějící článek mezi Nico, Patti Smith a Diamandou Galas.

Její druhé album, Neuro, které představí v Praze, je zásadním obratem k elektronice, podílel se na něm londýnský team s bubeníkem Jasonem Cooperem (The Cure), Benem Christophersem a producentem Davidem Kostenem (oba Bat For Lashes). Inspirací je kultovní cyberpunková kniha Neuromancerod Williama Gibsona, jako předkapela přijede čerstvý objev kytarové scény The Animen z Ženevy.

Jemně vybroušené skladby Anny Aaron vás doslova přimrazí k židli. Na první poslech nevinné balady jsou vyšperkované nelítostnou krutostí i sardonickými škleby. Vloni se představila vyprodanému divadlu Archa spolu s Erikem Truffazem a Sophií Hunger. Skladba Blue Movie, kterou Anna Aaron s Truffazem nahrála, se umístila v celoroční hitpárádě Radia 1 na 11 místě.

Anna Aaron vyrůstala v Anglii, Asii a na Novém Zélandu, studovala německou filozofii a hudební dráhu začala v rockové kapele. Její první albumDogs In Spirit překročilo ta nejodvážnější očekávání. Je nabité explozivními, jak břitva ostrými skladbami, od temných lamentací až po bouřlivé rockové eposy. Album vzniklo pod zkušeným vedením Truffazova producenta a basisty Marcella Giulianiho. Zpěvačka tvrdí, že v písních se snažila vyjádřit, jak zoufalá a ustrašená může být lidská duše: "Mé texty jsou o nejrůznějších podobách psychologického násilí. "Její novinka Neuro získala superlativní recenze v evropském tisku. Zeit.de píše: "Někdy zní jak sestra PJ Harvey, někdy jak dcera Kate Bush anebo znovuzrozená Dusty Springfield."

Fotky a videa

Facebook