The Antlers

The Antlers

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Charlie Slavík Revue & The Rythm Girls

Reduta, Praha 1

22.06.2018

Vít Švec trio

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.06.201817.08.2018

Brooklynští The Antlers mají pátou desku, představí ji i v Praze. Brooklynská alternativní rocková skupina The Antlers způsobila tichou revoluci v myšlenkách a zvuku svými působivými a často strašidelnými příběhy lidských emocí.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Brooklynští The Antlers mají pátou desku, představí ji i v Praze 

Brooklynská alternativní rocková skupina The Antlers způsobila tichou revoluci v myšlenkách a zvuku svými působivými a často strašidelnými příběhy lidských emocí.

Na svém pátém albu Familiars The Antlers — zpěvák / kytarista Peter Silberman, multiinstrumentalista Darby Cicci a bubeník Michael Lerner — završili svou pouť, kterou začali albem Hospice z roku 2009 a pokračovali na dalších dvou albech Burst Apart a Undersea, na kterých trio bloudilo labyrintem strachu, pochyb, lásky a ztráty za doprovodu vrstevnatých písní, které měly úžasnou atmosféru a sílu. 

Nové album je tematicky nadějnější než předešlé desky - zoufalství vyprchává a devět písní desky, která vznikala přes rok a půl, je odehráno s nesmírnou vervou.

Familiars je pokračováním emocionální a duchovní cesty Antlers, zvuků, které rezonují v srdci a arytmického beatu Lernerových bicích. Chór dechů v písničkách působí jako druhý hlas.

Familiar obsahuje poselství — je andělem strážným, vaším stínem, vaším vědomím.

“Pokud by nastala chvíle, kdy byste si připadali ztraceni a viděli jste se svýma očima, mohli byste si dát nějakou radu a ozářit svou situaci jasným světlem, jaké by to bylo?” ptá se Silberman.

Familiars nejen ukazuje, jaké by to bylo, ale předvádí, jak toho prostřednictvím devíti písní dosáhnout.

Album bylo nahráváno ve studiu skupiny v Brooklynu v New Yorku a představuje další vývoj v tvořivém procesu a v muzikantství jejích členů.

“Byli jsme úplně posedlí několika staršími deskami -  Journey in Satchidananda od Alice Coltrane, The Black Saint and The Sinner Lady od Charlese Minguse a Bitches Brew od Milese Davise,” říká Silberman. “V kontextu začátku nahrávání představovaly takřka duchovní sebereflexi, opakování témat fugy a svobodu použít prostý objev jako konečné dílo."

“Chtěli jsme se spojit s humanitou hudby minulosti,” dodává Silberman. “Zachytit půvab a srdce, které jsou v těchto vystoupeních.”

The Antlers natočili soulovou desku v nejryzejším významu toho slova. Desku, která je schopna vyjádřit neviděné. Metafyziku za vší tou fyzikou. Po prvním singlu „Palace“ včera zveřejnili druhý song z desky, který má název „Hotel“. Album vyjde 17.června a 15.října The Antlers zahrají živě v pražském Lucerna Music Baru.

Více info:

www.antlersmusic.com

www.facebook.com/theantlers

www.musicbar.cz

www.dsmacku.com

Fotky a videa

Facebook