Mikro NYC

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Leprous (NOR) + Agent Fresco (IS)

Rock Café, Praha

20.11.2017

Adam Tvrdý Crossover

Jazzboat, Praha

20.11.201718.12.2017

Výhodný nákup

Cena: 190 Kč, na místě 290 Kč

New York v Modřanech. V Microně zahraje skvělý DJ Manik Na mapu pražských hudebních klubů nedávno přibyl nový pop-up podnik Microna v Modřanech. Uskutečnilo se tam už několik slušných akcí a vysoko posazenou laťku se 23. května pokusí posunout ještě o stupeň výš party Mikro NYC s newyorským DJem Manikem (Hot Creations, Ovum), Tomem Holičem, DJs Hausaggregat, Alexem Neivelem, Pat Heartem.

Vystupujicí / Artists:
MANIK (Hot Creations, Ovum // New York, USA)
Tom Holic live (Muah)
Hausaggregat (Sofa, Meanbucket)
Alex Neivel (Large Music, Just Like That Music, Russia)
Pat Heart (Just Like That Music, France)

 

Pro prvních sto příchozích je připraveno CD_ Mikro NYC_ Mixed By Alex Neivel & Pat Heart.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

New York v Modřanech. V Microně zahraje skvělý DJ Manik

Na mapu pražských hudebních klubů nedávno přibyl nový pop-up podnik Microna v Modřanech. Uskutečnilo se tam už několik slušných akcí a vysoko posazenou laťku se 23. května pokusí posunout ještě o stupeň výš party Mikro NYC s newyorským DJem Manikem (Hot Creations, Ovum), Tomem Holičem, DJs Hausaggregat, Alexem Neivelem, Pat Heartem.

Nepřehlédnutelná dominanta pražských Modřan budova Microna bude na konci května hostit sestavu hudebníků, která potěší především milovníky aktuální house music. Newyorský rodák Manik je mladý talent, který už nyní pořádně hýbe americkou klubovou scénou. Respektovaný časopis DJ Mag ho v roce 2011 zařadil na seznam Hot To Watch a a Manik tuto předpověd jen potvrdil. 

Ostatně přijďte se na něj do Microny sami podívat a velmi rychle pochopíte, proč mu debutovou desku Armies Of The Night vydal na svém labelu Ovum legendární producent Josh Wink a proč jeho remix skladby Lazaro Casanova feat. Amy Douglas - DeLorean's Groove je v první stovce nejstahovanějších hitů na Beetport.com. Když už jsme u vyjmenovávání Manikových úspěchů, zmiňovaný debut Armies Of The Night časopisy DJ Mag a Mixmag zařadily do výročního žebříku 40 nejlepších alb roku 2011. Důvodů přijít si tohohle týpka poslechnout, je hodně.

Čím dál výraznější jméno domácí house music je Tom Holič, brněnský střihoruký muzikant, známý mimo jiné z kapely Lesní zvěř, který v Microně rozehraje live set z dvou iPadů a živé trumpety. Z Moravy, konkrétně z Olomouce přijede i djské duo Hausaggregat, jedna z nejsehranějších dvojic v Česku. Také Alex Neivel a Pat Heart poslední dobou tvoří téměř nerozlučnou dvojici a jejich sety jsou už řadu let vyhlášené po celé Praze, takže to vypadá, že se 23. května chystá na Mikro NYC v Microně parádní houseový večírek.

 Microna je nový pop-up prostor v bývalém atomovém krytu zakládající si na kvalitním zvuku a vynikající atmosféře. Dramaturgie pečlivě vybírá, koho na party pozve, především z underground house a techno scény, snaží se do Prahy přenést koncept známý z Londýna nebo Berlína.

 

Vystupujicí / Artists:
MANIK (Hot Creations, Ovum // New York, USA)
Tom Holic live (Muah)
Hausaggregat  (Sofa, Meanbucket)
Alex Neivel (Large Music, Just Like That Music, Russia)
Pat Heart (Just Like That Music, France)


Fotky a videa

Facebook