Sigma (Hospital Records, Beatbeat Kaos/UK) @ Roxy

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

24.11.201716.05.2018

Poslední drum&bassovou; klubovku před létem si vychutnáme v ROXY 6.6.2014 a a bude to příjemný dezert za nabitým menu jarní sezóny. Přijede jeden z nevytíženějších projektů současnosti - Sigma. Sigmu doplní úderný český support Volume Plus, Akira, Twited Minds a Thiew.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Poslední drum&bassová párty před létem s projektem Sigma (UK)
Termín: 6.6. 2014
 
Poslední drum&bassovou klubovku před létem si vychutnáme v ROXY 6.června a bude to příjemný dezert za nabitým menu jarní sezóny. Přijede jeden z nevytíženějších projektů současnosti - Sigma. Tato britská producentská dvojice letí nezadržitelně rokem 2014 se singly Rudeboy a Nobody To Love. Sigmu doplní úderný český support Volume Plus, Akira, Twited Minds a Thiew.
 
Dvojice Sigma patří mezi producentskou špičku melodického drum&bassu a může se pyšnit releasy na labelech jako je Hospital Records či Breakbeat Kaos. Málokdo by neznal nestárnoucí pecky jako Paint It Black nebo El Presidente. Jejich top producentské schopnosti dokázali spolupracemi se jmény jako je např. Dj Fresh, či kvalitními remixy skladeb od Rusko, Stanton Warriors, Eric Prydz nebo i Duck Sauce.
 
Kdo má v oblibě inteligentní a melodický drum&bass, určitě by neměl chybět v pátek 6.června v ROXY.

Fotky a videa

Facebook