Juan De Marcos Gonzáles & Afro - Cuban All Stars

Juan De Marcos Gonzáles & Afro - Cuban All Stars

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Katapult

Futurum Music Bar, Praha 5

23.11.2017

Zvíře jménem podzim - křest alba

Palác Akropolis, Praha 3

23.11.2017

WORLD MUSIC
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Juan De Marcos Gonzalez je hlavní postavou současné kubánské hudby. Jeho životním posláním je prezentovat bohatství, rozmanitost a vitalitu kubánské hudby po celém světě. Jeho práce se skupinami Afro-Cuban All Stars, Buena Vista Social Club, Sierra Maestra a s vynikajícími umělci Rubenem Gonzalezem, Ibrahimem Ferrerem, mimořádně přispěla ke zviditelnění hudby jeho země ve světě. Hudebníci na nahrávkách volně sestavených pod praporem Afro Cuban All Strars čerpají z vynikající hudby stále málo známé mimo jejich zemi. Pozadí nahrávek je pozoruhodně různorodé. Noví umělci jako Tirso Duarte, Leo Vera a Charanga Habanera vystupují vedle takových jazzových es, jako je mistr saxofonu a klarinetu David Suarez a pianista a aranžér Dave Alfaro. Jsou zde noví bubeníci/perkusionisté takoví jako Adel Gonzalez a Pacha Portuondo. Nesmíme opomenout ani elektrické ale i komorní housle Luise Langa.

Práce Juana de Marcose byla třikrát nominována na cenu Grammy, jednou na cenu Latin Bilboard a jeho Afro-Cuban All Stars byl časopisem Down Beat Magazine zvolen za nejlepší kapelu. Marcos je mnoha specialisty považován za skutečného vůdce kubánského hudebního revivalu minulých let. V roce 2000 obdržel i s přítelem Nickem Goldem první cenu Womexu. O Marcosově produkci včetně posledního jeho projektu Step Forward se vyjadřují v superlativech i hudební kritici z mnoha zemí:
„Manifest budoucnosti“
„Moderní kolo kubánského tance plného vášně“
„Krok do budoucna „
„Nepřijde lepší kubánská hudba než tahle”

Facebook