Shadowbox 15th Anniversary

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

24.11.201716.05.2018

Legendární crew SHADOWBOX oslaví v květnu 15 let a doporučujeme držet si klobouky a narozeninové čapky, protože pofičíme z kopce! Kromě kompletní SHADOWBOX crew na obou stagích, vystoupí londýnská úderná dvojka Delta Heavy, oxfordský projekt Total Science a MC Dynamite.Vše nejlepší !
Delta Heavy (UK), Total Science (UK), MC Dynamite (UK)
Support djs: Koogi, Akira, Anakin, Bifidus Aktif, Rudeboy, Nitrous, 2K, Sweg, M4Y4, Panorama, Honey T.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

15té narozeniny Shadowboxu oslavíme s Delta Heavy a Total Science
 
Legendární crew SHADOWBOX oslaví v květnu 15 let a doporučujeme držet si klobouky a narozeninové čapky, protože pofičíme z kopce! Kromě kompletní SHADOWBOX crew na obou stagích, vystoupí londýnská úderná dvojka Delta Heavy, oxfordský projekt Total Science a MC Dynamite.Vše nejlepší !
 
 
Delta Heavy aka Ben Hall a Simon James se na scéně objevili jako přízrak v roce 2009 se singlem Galaxy (Viper Rec). Od tohoto momentu se o ně začaly prát labely a vítězně z toho vyšel Andyho RAM, na kterém brzy vydali údernou bassovou dvojku Overkill a Hold Me. V roce 2012 vyšlo EPčko Down The Rabbit Hole s tracky přísnějšími než sousedova vrtačka v čele se singlem Get By. Produkce Delta Heavy nejde zavřít do škatulek, i když nejvíc bychom se trefili pojmenováním bass music. Tracky od 110 do 175 BMP dokážou roztrhat nejeden parket stejně jako kvalitní remixy vyžádané od desítek top producentů. Nejznámějším z nich je remix pecky Nero - Must Be the Feeling, který nasbíral na Youtube za 2 roky přes 8,5 miliónu shlédnutí. Respekt!
 
Druhým headlinerem bude oxfordská povedená dvojka Total Science, která to spolu táhne už od roku 1987. Nejdřív hardcore, hip hop a poté přesun k drum&bassové produkci pod názvem Funky Technicians a poté už Total Science. Mají za sebou úctyhodných 7 alb a desítky releasů, kompilací a remixů na snad všech existujících labelech. Svou produkci vydávají ovšem na vlastním labelu C.I.A., kde najdeme tracky i dalších liquidových kouzelníků jako Calibre, Lenzman nebo Zero T. Ozajstný liquid dnb tak, jak jsme u Shadowboxu zvyklí.
 
Špičkové headlinery doplní kompletní Shadowbox crew ve složení Koogi, Akira, Anakin, Bifidus Aktif, Nitrous, 2K, Sweg, M4Y4, Panorama, Rudeboy, Honey T a celou nocí provede Master of Ceremony MC Dynamite.
 
Přijďte pogratulovat Shadowboxu ve velkém stylu!

Fotky a videa

Facebook