EC 2014: Hjaltalín (Is) + Soliloqui (Cz)

EC 2014: Hjaltalín (Is) + Soliloqui (Cz)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Please The Trees

Mersey Music Club, Brno

18.01.2018

Rhythm Desperados

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.01.201819.01.2018

Sedmičlenný band z Rejkjavíku a držitel ceny za nejlepší islandské album uhranul islandskou hudební scénu už debutovým albem. 22. května se vrátí do Prahy se svým posledním albem „Enter For“

Vystoupení bylo zrušeno, vstupné Vám bude vráceno v místě zakoupení. Děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Sedmičlenný band z Rejkjavíku a držitel ceny za nejlepší islandské album uhranul islandskou hudební scénu už debutovým albem. 22. května se vrátí do Prahy se svým posledním albem „Enter For“, za které získali nominaci na prestižní hudební cenu „Nordic Music Prize“. Kombinace folk-popu, indie rocku a elektroniky v podání kapely, která kolem sebe šíří nepopsatelné fluidum. To jsou Hjaltalín.

Zatímco první album nahrávali ve spolupráci se symfonickým orchestrem, na nové desce na to šli úplně obráceně. Zvuková rozmáchlost prvního alba a minimalismus alba druhého tvoří zajímavý kontrast v diskografii kapely.

„Hjaltalín opět dostáli své pozici nepolapitelné a nezařaditelné entity plující ve vodách populární hudby a po spolupráci se symfonickým orchestrem ukázali, že ani soudobé trendy elektronické hudby jim nejsou cizí a umí jich využít plně ke svému prospěchu.“

Facebook