Elements Kaiserdisco (KD Music / Drumcode/GER)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazz Efterrätt

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

21.01.2018

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Staronová klubovka Elements na nás na jaře chrlí další kvalitní undergroundová jména. Dalším z nich je světově uznávaná německá dvojice Kaiserdisco.

Support djs: Biodan, Tazz, DJ Slater & U-Prag Drummers
2nd stage: Yannick, Myclick

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kaiserdisco roztančí dubnové Elements v ROXY

Staronová klubovka Elements na nás na jaře chrlí další kvalitní undergroundová jména. Dalším z nich je světově uznávaná německá dvojice Kaiserdisco. Na pořádnou nálož současné minimal a techhouse music se těšte 25.dubna. Headlinery doplní tradiční residenti Biodan Tazz a Slater ve speciálním setu.

Frederic Berger a Patrick Buck se dali dohromady v Hamburku v roce 2008, kdy už ovšem oba měli za sebou téměř deset kvalitních let na scéně. A šlapalo to už od začátku. Fred a Patrick si získali svět taneční hudby svou univerzálností a uměním svižně propojit elementy techna, deep housu a minimalu. Releasy na labelech jako Drumcode nebo Systematic znamenaly již od začátku průstřel mezi producentskou elitu a zatím vrcholným studiovým počinem je poslední album Meet Me on The Floor, vydané v roce 2013 již na vlastním labelu KD music.

Kaiserdisco si také v poslední době podali klasiky žánru jako Booka Shade nebo Steve Lawrer na své kompilaci remixů Retouch Series. Zde vyšperkovali některé z tanečních bomb a dle všeho budou v plodné studiové práci pokračovat i v roce 2014. Máme se na co těšit!

25. dubna očekávejte pořádnou nálož současné minimal a techhouse music. Headlinery doplní svou selekcí Elements residenti Biodan, Tazz a Slater ve speciálním setu s bubeníky kapely U-Prag Drummers.

Fotky a videa

Facebook