Wonderland

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Kluby. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Gaia Mesiah TeleporTour 2017

Přidaný koncert

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201722.11.2017

Lucerna Music Bar

Lucerna Music Bar, Praha

22.11.201716.05.2018

Výhodný nákup

Cena: od 250 Kč

Poslední pražský Wonderland s Michalem Poliakem 18.4.2014 tentokrát v klubu Mecca

Po ukončení předprodeje zakoupíte vstupenky v místě konání.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Poslední pražský Wonderland s Michalem Poliakem 18.4. tentokrát v klubu Mecca

Za čtyři roky se noc Wonderland stala nejpopulárnějším klubovým konceptem u nás, a přivítala taková jména jako Hardwell, Alesso, Deniz Koyu, Michael Woods, Marco V, Daniel Sanchez, Swanky Tunes, Dannic a další. Společně s Wonderlandem stoupala i hvězda rezidenta Michala Poliaka. Letošní rok je ve znamení změn u mnohých z nás, a stejně tak se Michal Poliak rozhodl ukončit svojí profesionální DJskou kariéru, a věnovat se naplno obchodním a osobním činnostem, na ktéré mu dosud díky hraní a produkování hudby, nezbývalo moc času a energie. To znamená, že toto speciální vydání Wonderland “Marine” Vol. 2 bude Michalovým posledním pražským vystoupením, s dvěma potvrzenými letními festivaly, to bude jedno z posledních vystoupení vůbec.

Jako hlavní hosty jsme na tuto edici noci Wonderland pozvali špaňelského supertalentovaného Dje jménem Danny Avila, a jeho stájové kolegy z Holandska, kteří si říkají Twoloud. Obě jména představují nastupující generaci house DJs, kteří se těší velké podpoře takových matadorů jako Tiesto či Fedde le Grand, a kteří si kromě hudební spolupráce s těmito velikány, podmaňují davy fanoušků jako jejich support DJs na největších akcích po celém světě. Kromě zahraničních hostů a rezidenta Michala Poliaka, se můžeme těšit na další skvělé umělce, kteří vystoupí na dvou stagích klubu Mecca, a to v pátek 18. dubna od 22.00 hodin.

Jak jsme již zmínili, téma tohoto speciálního vydání noci Wonderland je snad nejpouplárnější ze všech dosud uskutečněných, a to Marine. Stejně jako u letní edice, která proběhne 14. července v chorvatském klubu Papaya, kde Wonderland i letos nebude chybět.  A jsme si jisti, že i v Mecce vytvoříte neopakovatelnou atmosféru, která každý Wonderland provází. Chybět nebudou tématické dekorace, projekce, tanečnice a vystoupení, nebo speciální efekty.

Fotky a videa

Facebook